reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Kupilam dzis 2 paczki Pampers New Baby i jedna paczke Pampers Premium Care rozmiar 1 w Tesco. Wyszly mi po 63gr/szt. :-) Zobacze na ile mi to starczy, a potem bede kupowac na biezaco :-) I testowac inne :-)
 
reklama
ja mam małą paczkę huggiesów new born do szpitala, kupiłam jeszcze dużą paczkę pampersów premium care, ale 2:) i ostatnio dostałam od koleżanki paczkę pampersów new born chyba 2:) też dużą paczkę, więc póki co nic nie kupuję więcej:) chociaż może dokupię albo te dada albo rossmannowskie:)
 
a ile wychodzi za 1 szt babydream?

Rozmiar 4 wychodzi 49gr za sztukę, im mniejszy rozmiar tym wychodzi taniej za sztukę (rozmiar 3 wychodzi już 43gr, nie wiem jak wychodzi rozmiar 2) Cena jest stała: 39,99 (2 paczki w kartonie), albo 1 paczka 19,99zł i w zależności od rozmiaru różni się ilość sztuk (im mniejszy rozmiar tym więcej sztuk). Tę paczkę Baby Dream 1 kupiłam za 12,99 i jest tam 28 sztuk (ale ten rozmiar 1 to nie wychodzi tak korzystnie jak te większe rozmiary, chociaż to i tak 46gr za sztukę). Najważniejsze, że cena jest stała i nie trzeba polować na promocje i lecieć przez pół miasta do konkretnego supermarketu, żeby taniej kupić, jak to jest przy pampersach. Nie trzeba robić zapasów, tylko jak się kończą to się kupuje i tyle.
Jednak tak jak napisałam ten rozmiar 1 różni się od rozmiaru 4, więc nie dam sobie ręki uciąć że będzie tak dobry jak te co testowałam. Ten rozmiar 1 ma trochę inny wkład.
 
Ja mam dwie małe paczki huggies new baby z wycięciem na pępuszka 1, jedną dużą paczkę pampers premium care 2, i jedną paczkę dada 2 i narazienicnie kupuje. Ostatnie usg miałam w 30 tc więc zobaczymy jaka się niunia duża urodzi a wtedy mąż dokupi 1 albo 2.
 
A my kupilismy wczoraj na Allegro naklejki dla Milenki :-) O takie :-) (zestaw 2)
MisPuchatek.png
 
Ja ochraniacza nie prałam, miałam, ale uznałam, że nie ma potrzeby ;) A kołderkę nie, ale pościel do łóżeczka owszem.
Powiedzcie mi : pierzecie kocyki?
 
reklama
Do góry