reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Fazerkamm, ciuszki cudne. Wózek też odjazdowy - gratulacje, bo pamiętam ile musiałaś się nawojować, żeby mieć taki, jaki chcesz :)
Ja też kupiłam pampers new born na początek - bońciu, jakie one maleńkie.. jak chusteczki higieniczne...
 
Wiecie co; wydaje mi sie że juz wszystko mam kupione ( no jeszcze musze jedną koszule zamówic):-) Tzn wszystko z tych najpotrzebniejszych wg mnie rzeczy:-D. Później sie okaże co mi zbedne, a co zupełnie niepotrzebne. Ale bardzo się cieszę z tego, że udało mi się to wszystko załatwic przed porodem i kupic wszytko to co chciałam (często w okazyjnych cenach). Jestem trochę spokojniejsza z tego powodu bo poród już tuż tuż........
 
fazerkamm mi położne powiedziały że 3 szt krótkich dogodnych do karmienia. U mnie w szpitalu piżama by nie przeszła - nawet majtek nie pozwalają:-) Moze zgodza się chociaż na te specjalne poporodowe, bo jakos nie uśmiecha mi się z wciśniętą mega podpaską bez majtek chodzic:szok: Mama mi opowiadała, że jak mnie urodziła i w szpitalu szedł obchód to ściągały majty, żeby lekarze sie nie pluli, ale jej odbiła się gzieś gumka i lekarz zobaczył ślad po majtkach i jakąś karę musiała płacic.
 
reklama
Fazerkamm - fajny wózeczek i faktycznie taki porządny.
Melisa - ja stwierdziłam że na początku będziemy używać pampersów tak więc kupiłam jedną paczkę jedynek i dwie dwójek (new borny) a jak już nauczę się zmieniać pieluchy i będę to robiła z zamkniętymi oczami to wtedy zrobimy testy ;-)
 
Do góry