reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Asiuk...nie do końca rozumiem...spacerówkę dla synka miałaś x-landera i się do niej zraziłaś??

tak, ale model miałam X1, parę rzeczy mnie wnerwiało, no ale teraz są inne modele, więc może wady wyeliminowano. No i ja i mój mężul jesteśmy takim "wybrednym typem klienta:rofl2:".

Dla Kubuli ten pierwszy fotelik wystarczył jak gondola w wózku- 6 mcy i zmiana banana.

Ja myslę że ten pierwszy fotelik to lżejszy lepszy będzie, choćby z tego względu że służy też do przenoszenia dzidziusia z auta do domu np.
 
Asiuk:) teraz x1 już chyba nawet nie produkują:) a co Cię denerwowało?:) może uda mi się rozwiać Twoje wątpliwości:)

Fazerka...dziecko ok. rok powinno 3 krotnie zwiększyć swoją masę...czyli załóżmy, że takie, które rodzi się i ma 3 kg to do roku powinno jeździć, ale sprawa różnie wygląda;) trzeba patrzeć przede wszystkim na wagę:):) a nie czas kiedy zmiana powinna nastąpić;)

Kasia:) jasne:) tylko pamiętaj, żeby nie kupować używanego fotelika!! no chyba, że to po jakiś znajomych do których masz zaufanie i co do stłuczek Cię nie oszukają:)
 
U nas Nikos wysoka chlopinka wiec szybciej wymienilismy bo juz łepek wystawal i ewidentnie mu niewygodnie bylo. Zas potem jezdził jak krol bo wszystko widzial przodem do kierunku jazdy:-D
 
reklama
Do góry