reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Gosia- ​wozek super i w atrakcyjnej cenie :-) I zauwazylam, ze masz tam fotelik. Czy bedziesz go uzywac do samochodu, czy kupisz inny do samochodu?
 
Melisa, tego będziemy używać, z racji tego, że bardzo rzadko jeździmy teraz. Siedzimy w tym hostelu i nie mamy czasu na nic. A do Krosna do rodziców jak bedziemy jezdzic to moze ze dwa trzy razy i Niuńka wyrośnie z niego. Szarpniemy się na następny może :)
 
Anastazja obrazki sliczne, kupuj!!!! Ja dla mojej Hani tez kubusiowo troszke robie ;)
Melisa ja mam wozek 3w1 ale maxi cosi, model mura 4 jest w nim najlepszy i najnowszy fotelik maxi cosi, wiec taki pakiet mozesz kupic!
Smoczek Nuby wydaja sie rewelacyjne, i same dobre opinie teraz sa o nich, ja takie kupilam!!! NUBY - Smoczek sil 'OKRĄGLA WISIENKA '_0-6m_1 szt (1933165665) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam juz wszystko oprocz kosmetykow i spakowanej torby do szpitala :0)
 
Gosia gratulacje z wygranej aukcji. Bardzo fajny wózek. Te x-landery chyba są górą. Mi też się podoba ale chciałabym ogólnie w jakimś sklepie pooglądać i tak w rękę złapać, pojeździć...
Melisa my też chcemy taki 3w1 ale może Dziewczyny mają raję, że lepiej fotelik oddzielnie kupić. W ogóle już nie wiem, które wózki są na topie.
Dziś doszła paczka z łóżeczkiem. Nie rozpakowałam jej jednak, bo ze 20 kg waży. Tak tylko przecięłam i paluchami pomacałam.
 
dziewczyny, tak piszecie, żeby lepiej nie używać tych fotelików z wózków 3w1 i teraz mam pytanie. Kupiłam Mutsy 2w1 i do tego dostałam fotelik MaxiCosiPlus, ale chciałam pożyczyć od koleżank oryginalny fotelik Musty bo on się rozkłada do spania i miałam nadzieję, na "łatwe" przenoszenie z samochodu na stelaż wózka lub do domu. I co polecacie, który mam używać? Ten Musty czy Maxi Cosi (on jest używany, nie uszkodzony ale jakiś taki nie "błyszczący" ;-))
 
Donia...w używanym foteliku chodzi o o czy jest bezwypadkowy (nawet stłuczka może pozostawić mikrourazy niewidoczne dla naszego oka), jeśli jest po znajomych do których masz zaufanie to bym używała go:) a co do mutsy to powiem Ci, że musiałabyś sprawdzić w testach zderzeniowych jak wypadał:)
 
Dzieki za podpowiedzi. W takim razie kupie wozek 2w1, a osobno fotelik. Podpowiedzcie w takim razie jakie sa najlepsze foteliki- bo jest tego bardzo duzo? Jakie Wy kupilyscie? Moze jakis link? Z gory dzieki :-)
 
reklama
dlatego ja się tak napaliłam na ten fotelik Musty, bo on się rozkłada także do spania...
a co do testów, to mam jakieś wątpliwe zaufanie, bo nawet te najlepsze foteliki przechodzą testy przy zderzeniu przy 50 km/h, a jak wiem wtedy rzadko dochodzi do poważniejszych stłuczek, a przy 80-100 km/h nikt nie robi testów, bo i żaden fotelik tego by nie wytrzymał. Przy zwykłej stłuczce każdy fotelik będzie dobry...
 
Do góry