reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Melissa:) http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=270_579& tutaj masz 3 modele, które mogę Ci polecić:) ja biorę z nich citi, bo jest najtańszy (czekam na promocję, bo ma się pojawić i będą szły za 320 zł:p), ma 4 gwiazdki na 5 w bezpieczeństwie, jest o 1 kg lżejszy niż cabrio. ale są też jego minusy np. mniej wygodny sposób zakładania daszka, ciężej się reguluje szelki i ma mniej przyjemny materiał

Donia:) nie do końca mogę się zgodzić, bo np.przy tych 50 km/h inne foteliki nawet tego testu nie wytrzymują.... np. w jakimś modelu chicco dziecko wyrywało się razem z szelkami...;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj donia, a widziałaś filmy z testów? Ja widziałam i różnice są kolosalne nawet przy 50km/h, inna sprawa że nawet doskonały fotelik źle zamontowany nie spełni swojej funkcji.

Też się nastawiam na wózek albo maxi cosi albo mutsy, nie brałam pod uwagę x-landera, bo miałam spacerówkę dla Jakubka i się zraziłam, chociaż jak czytam opinie o wózkach to nie ma ideałów, a x-lander jednak jest przystępny cenowo, i nie wiem co zrobić- jak zwykle mam paraliż decyzyjny:tak:
 
Dzieki- wlasnie sobie ogladam te foteliki Maxi-Cosi i podoba mi sie CabrioFix :-) Ten Citi tez fajny, ale nie wiem (nie znam sie), bedzie tak samo dobry?
 
Asiuk...nie do końca rozumiem...spacerówkę dla synka miałaś x-landera i się do niej zraziłaś??

Melisa:) mi też najbardziej się cabrio podoba, ale u mnie przeważyła cena i to, że citi jest o 1 kg mniejszy..a jak trzeba będzie przenieść maluszka to ten kilogram jednak robi różnicę:) a co do bezpieczeństwa cabrio i citi to mają taką samą:) 4 gwiazdki:)
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie to lepszy jest lzejszy. Mi juz nie chodzi tak o cene. Bo 100zl w ta czy w ta nie jest tak wazne, tylko zeby byl bezpieczny. To w takim razie jak sa tak samo bezpieczne to moze lepiej lzejszy? :-) Ile one waza?

Znalazlam juz wagi - jest 0,5kg roznicy miedzy nimi.
 
mnie zkolei cabrio srednio sie podoba ale nie o wygladac akurat tutaj chodzi.

Fazerka do momentu az głowka nie bedzie wystawac. Jak Ci dziecko będzie już stabilnie siedziało i osiągnie wagę 9kg to można zmienić na inny juz.
 
na tej stronce pisze co Ci linka podałam piszę, że cabrio waży niby 3,25, a citi 2,75, czyli niby 0,5 kg różnicy, ale jak gdzieś indziej patrzyłam to była różnica kilograma:) ale w każdym bądź razie jak pójdziesz do sklepu i weźmiesz jeden do jednej ręki i drugi do drugiej to poczujesz znaczną różnicę:)
 
kurcze no to teraz mnie zmartwiłyście :-( bo ja myślałam że ten fotelik co kupiłam z wózkiem się nada (Deltim X-car) hm... myślałam że ten fotelik jest ok bo wygląda naprawdę solidnie i jest poobklejany naklejkami że ma atest hm... teraz to ja już nic nie wiem.
 
reklama
Kasia...niestety nie poleciłabym tego fotelika z x-landera...;/ bo on ma robione tylko polskie testy (Alka o tym pisała)...ja właśnie dlatego kupowałam wózeczek bez fotelika:)
 
Do góry