reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ogłoszenia - Praca, nieruchomości, motoryzacja - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto. Ogłoszenia drobne: darmowe i płatne. ja chcę kupić te dwa obrazki do Hani kącika:)
 
reklama
my kupiliśmy taki fotelik Young Profi Plus kolor cherry, właśnie ze względu na wyniki testów ADAC, mamy po chłopcach jeszcze fotelik chicco, ale ma już prawie 10 lat, stwierdziliśmy, że może już nie być pełnowartościowy

co do smoczków - chodzi o uspokajacz? używaliśmy zwykłego silikonowego nuka, teraz też taki kupiłam, ale spróbujemy obyć się całkiem bez smoka, tak jak przy najstarszym synu, drugi niestety musiał już mieć
 
Marys..to podziwiam za odwagę:D ja coś czuję, że jak zacznę rodzić to będę na maksa panikować:D
teraz tak ci sie zdaje. zobaczysz zaczniesz rodzic to będziesz najbardziej spokojna i opanowana osoba w całym swoim otoczeniu.

Te foteliki z zestawu zazwyczaj fajnie wyglądają, bo kolorek ten sam itp... Natomiast rzadko kiedy były poddawane testom zderzeniowym... Jedyne co mają to homologację, czyli dopuszczenie do sprzedaży na naszym rynku... My natomiast wyszlismy z założenia, że fotelik ma być bardziej bezpieczny niż ładny.
całkowicie się zgadzam.
 
reklama
Do góry