reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Marys..to podziwiam za odwagę:D ja coś czuję, że jak zacznę rodzić to będę na maksa panikować:D:D:D najgorzej jeśli zacznę rodzić na uczelni:D wtedy to już w ogóle sajgon będzie:D:D:D albo jak P. będzie miał w tym czasie egzamin:D:D:D chociaż jak on będzie pisać to może poczekam, aż skończy i wtedy alarm podniosę:D:D:D

Marciaaa...ja też się nad tym fotelikiem zastanawiałam:) ale drogi jak cholera....mój P. i tak już przeżywa, że ten nasz citi będzie kosztował ponad 300 zł:p a najzabawniejsze jest to, że nie wiem czemu się tak spina jeśli fotelik i wózek kupiła moja sis;) tzn dała kasę:D
 
reklama
kupilam za 488 wiec i tak dobra cena bo gdzie szukalam to nawet 700pln chcieli-powariowali.

Anastazja jak zaczniesz rodzic bedziesz szczesliwa, ze to juz. nie wtedy ogarnał spokoj. Bylam bardzo skupiona.
 
Melissa;) zależy jaki jest fotelik:) ja polecam maxi-cosi, bo mają atesty i wypadają w nich bardzo dobrze:) szczerze to nie kupowałabym takiego fotelika dołączonego do wózka np. jak w x-landerze...:)
 
Melisa no mój wózek jest 3w1 ale ja kupuję bez fotelika... Te foteliki z zestawu zazwyczaj fajnie wyglądają, bo kolorek ten sam itp... Natomiast rzadko kiedy były poddawane testom zderzeniowym... Jedyne co mają to homologację, czyli dopuszczenie do sprzedaży na naszym rynku... My natomiast wyszlismy z założenia, że fotelik ma być bardziej bezpieczny niż ładny.... Dużo jeździmy i w razie odpukać wypadku dziecko ma być w nim bezpieczne.... polecam zajrzyj na stronę fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa
 
reklama
Do góry