reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
ewelina rajstopy an wyjście ze szpitala? przecież będą uciskać okolice pępka.
ja na wyjście mam przyszykowane body na to cienki bawełniany pajac, na wierzch pajac polarowy i włożę Danielka w kombinezon i będzie ok. i tak pielucha uciska brzuszek. on wygięty w pałąk w foteliku. ja bym nic nie zakładała co by mogło ten pępuszek ucisnąć.

ja u takich maluszków rajstop nie widzę. jeszcze jak dziewczynka kilku miesięczna to rozumiem ze rodzice chcą w sukieneczki ubierać. ale chłopca to jak zimno można w pajaca czy śpiochy ubrać i na to dresik. czy coś.
 
Ja rajstopek nie mam i raczej na pierwsze kilka miesięcy nie będę kupować.Zgadzam się z marys16, że body,pajacyk-ja mam grubszy, czapeczka, kombinezonik, do nosidełka.Jeszcze kocykiem przykryję:)
 
no tak wlasnie myslalam, ze rajstopek takim maluszkom sie nie zklada :p w razie "W" mam jedna sztuke i mi styka :pP Kurcze Anisia Ty to masz baaaardzo duzo sadzac po opisie. rzeczywiscie kup kilka polspiochow i ende gelende :p Ja mam zamiar dokupic tylko te dwa dresiki ktore licytuje na allegro i dwie pary niedrapek. W ogole to kupilismy dla Syneczka komode na ciuszki, w bardzo atrakcyjenj cenie na allegro. Juz sie nie moge doczekac kiedy przyjdzie... oto ona KOMODA PARI 3 SZUFLADY PRODUCENT ! ! ! (1904480110) - Aukcje internetowe Allegro wybralismy kolor wenge co by nam do mebli pokojowych i lozeczka Kubcia pasowala. a to dresiki o ktore walcze :p :Fantastyczny Komplecik R . 62 (1918990351) - Aukcje internetowe Allegro i DRESIK*H&M* CUDNY NAPIS DLA TATUSIA 62 ŚLICZN (1925441908) - Aukcje internetowe Allegro
 
Anisia czy te wszystkie ciuszki już masz poprane i poprasowane?
ja zrobie jak marys16 i niki222 -dziewczyny tylko jakie to body pod pajaca-z długim czy krótki rękaw?
Dołączyłam do Was kilka dni temu i nie mam siły kopać (takie z Was gaduły styczniowe :happy:) czy rozmawiałyście o walizce do szpitala? Kiedy pakować?
 
Asiuk ja dzisiaj wzięłam się za pakowanie ;-)i dokupić muszę parę rzeczy i resztę wtedy spakuje, do grudnia mi zejdzie:-)
 
Anisia - Wow! To już Kacperek w pełni wyposażony. A ja ostatnio poprałam ciuszki i jak zaczęłam układać to myślałam, że tego dużo mam, ale widzę, że wcale nie tak sporo.


Co do rajstopek to ja używałam przy synku, ale zaczęłam dopiero jak miał tak gdzieś ze 3 miesiące skończone, albo i 4 - dokładnie nie pamiętam. Dla nas to było praktyczne, bo te półśpiochy, które miałąm to cieniutkie były, a rajstopki cieplejsze. On był z końcówki września, więc później właśnie zima była bardzo mroźna i po domu go często ubierałam w body na krótki rękaw+rajstopki+bluzeczka. To było wygodniejsze niż pajac+dres bo wtedy przy przewijaniu tylko 1 warstwa do zdejmowania. Tylko jak się kupuje to trzeba takie wybierać, które są luźniejsze, żeby nóżek nie uciskały, bo nie wszystkie modele nam pasowały.
 
reklama
Kurde dziewczyny, ja to nawet nie zaczęłam jeszcze myśleć w co ubiorę mojego Franusia na wyjście ze szpitala, a Wy już wiecie czy będą rajstopki czy nie :-D
 
Do góry