reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

venus27 - położna polecała kosmetyki bambino, nivea i oilatum soft
ja kupiłam:
krem bambino, mleczko do ciała nivea, zasypkę nivea, mydełko nivea, olivke hipp (super pachnie), oilatum soft do kąpieli - ale tak jak pisałam na początku bedę myła malutką mydełkiem, a później po kapieli nasmaruję delikatnie parafinką no chyba że mała bedzie miała problemy ze skórką to kupię emolienty (położna też bardzo polecała ale tylko w przypadku jak dzidzia ma problemy) jak to mówią "wyjdzie w praniu" co nasze dzieciaczki będą potrzebowały :-)
 
reklama
Kasiu właśnie z tego co pamiętam to siostra też miała zaufanie do tych kosmetyków tych trzech firm. Ja też nie przesadzam z zakupami kosmetyków dla Synusia. Zastanawiam się tylko czy kupić krem do buźki chroniacy przed zimnem, mam na myśli wyjście ze szpitala. Co na ten temat myślicie??
 
ja mam na wiatr i zimno z babydream :) a oto obiecane zdjęcie kombinezonu Kubcia :) Zdjęcie284.jpgZdjęcie283.jpgZdjęcie285.jpg
 
Venus27- kremik na zimę ojjj... TAK koniecznie, zastanawiam się nad tym jaki kremik kupić i chyba pójdę do apteki i poradzę się Pani mgr ;-)

Sara
- słodki ten kombinezonik, Kubuś będzie przyciągał wzrok w wózeczku :-)
 
reklama
wooow :D ja mam chyba za malo ciuszkow :(( coraz bardziej wydaje mi sie, ze mam za malo.
Policzylam ostatnio:
1x kombinezon
19x pajace
10x body długi rękaw 62
1x body długi rękaw 56
12x body krótki rękaw 62
1x body krótki rękaw 56
10X spodnie
10x kaftaniki ( w tym jedna bluzeczka na krotki rekaw)
12x komplet ciuszków ( w tym jeden cieply dresik welurkowy)
1x kurteczka
4x śpiochy
2x ogrodniczki
1x rajstopki
2x niedrapki
ok. 7x czapeczka
ok. 8x skarpetusie
2x ciepła czapka

Nie mam w ogole sweterków, koszul, bluz, bluzek na dlugi rekaw,na krótki mam jedna... na allegro licytuje dwa dresiki bo mam tylko jeden jak narazie.
Nie wiem czy kupowac bluzeczki czy wystarcza kaftaniki...
Dziewczyny poradzcie powinnam cus podokupywac? moze wiecej bodów?Sama nie wiem... W ogole to rajstopki takim Maluszkom będziecie zakladac, narazie mam 1 sztuke i nie wiem czy dokupic czy nie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry