reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
No jak na złość - jak już się wzięłam na poważnie za robienie zakupów na allegro to ten odmawia posłuszeństwa - czy Wy macie teraz problem z Allegro? Jak dodaję produkty do obserwowanych to ładuje i ładuje i nawet cofnąć strony nie mogę. I wchodzę od początku na allegro, co jest dość męczące, i się okazuje, że dodano do obserwowanych. Chyba będę linka kopiować z listą produktów sprzedawcy. Ale już mi się nie chce wchodzić.

I dzieje się to na IE i na Firefoxie. Zaraz mnie szlak trafi jasny z nieba.
 
Zakupy pełną parą :) Alka, Twój synio to będzie pierwszy model na BB :)
My już właściwie zakończyliśmy kompletowanie wyprawki... Apteczno-kosmetyczne rzeczy zostawiłam jedynie na później. Wczoraj jeszcze kupiliśmy fotelik maxi cosi cabrio fix.
Teściowa przywiozła dla Poli całą WALIZKĘ ciuszków. Jak uprałyśmy i uprasowałyśmy wszystkie rzeczy, doszłam do wniosku, że mała nie założy pewnie niczego więcej niż raz. No może rzeczy w rozmiarze 56, bo tych nie mam dużo.
A oto szafa Poli oraz słodkie butki emu od babci i śpiworek :)
DSC_1019.jpgDSC_1020.jpgDSC_1021.jpgDSC_1022.jpg


Oczywiście to tylko taka zajawka, bo w ciemnych czeluściach szafy schowane są też ciuszki takie od 3-4 miesięcy i większe :) Zasługa babci :)
 
No jak na złość - jak już się wzięłam na poważnie za robienie zakupów na allegro to ten odmawia posłuszeństwa - czy Wy macie teraz problem z Allegro? Jak dodaję produkty do obserwowanych to ładuje i ładuje i nawet cofnąć strony nie mogę. I wchodzę od początku na allegro, co jest dość męczące, i się okazuje, że dodano do obserwowanych. Chyba będę linka kopiować z listą produktów sprzedawcy. Ale już mi się nie chce wchodzić.

I dzieje się to na IE i na Firefoxie. Zaraz mnie szlak trafi jasny z nieba.
Ja tak miałam rano i też zrezygnowałam.Może później spróbuję.
 
PolaNegri super jesteście przygotowane. Szafa pełniutka i możesz już spać spokojnie że napewno niczego nie zabraknie a taka teściowa to istny cud. Ja od mojej nie dostałam pół rzeczy dla maleństwa, nawet nie spytała czy pomóc nam w czymś czy może czegoś brakuje. Za to moja mam cud kobieta co tydzień coś kupuje dla maleństwa i pomaga we wszystkim.
 
Wow PolaNegri piękna szafa........ależ ciuszków. Będzie mała księżniczka. Ja moich jeszcze nie prałam, też muszę poprać i poprasować, i powkładać do komody. Ciekawe ile tego wyjdzie.

ewelina26k dzięki, tak to Jumper X. Było jeszcze kilka typów, ale ten wygrał. Myślę że koło końca grudnia już u nas będzie.

Jeszcze te żeczy Wam chciała pokazać, bo si,ę w nich zakochałam.
 

Załączniki

  • DSCN2004.jpg
    DSCN2004.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCN2003.jpg
    DSCN2003.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN1925.jpg
    DSCN1925.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 24
Dzięki dziewczyny :) Teściowa rzeczywiście bardzo chce się udzielać przy wnuczce. Czasem aż ją trzeba stopować. Z tym praniem i prasowaniem, to wydaje mi się to trochę wcześnie i zrobiłabym to pewnie gdzieś w grudniu dopiero, ale stwierdziłam że jak już mam u siebie teściową przez dwa tygodnie, która co chwilę pyta czy by nie trzeba w czymś pomóc, to grzech by było nie wykorzystać ;)

Agness, śliczne rzeczy - zwłaszcza butki :) Cudo!
 
reklama
Do góry