reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
No właśnie chciałam zapytać Was dziewczynki. Jak to jest z tym praniem ciuszków? Prałyście już, bo ja myślę, że trochę za wcześnie. Ciuszki będą 2 miesiące w komodzi się kisić? A jak z praniem? W jakiej temperaturze będziecie prać, bądź prałyście? I czy jakiś płyn do płukania miałyście? A proszek? Ja zakupiłam Lovelę.
 
No właśnie chciałam zapytać Was dziewczynki. Jak to jest z tym praniem ciuszków? Prałyście już, bo ja myślę, że trochę za wcześnie. Ciuszki będą 2 miesiące w komodzi się kisić? A jak z praniem? W jakiej temperaturze będziecie prać, bądź prałyście? I czy jakiś płyn do płukania miałyście? A proszek? Ja zakupiłam Lovelę.

ja w ostatniej zagrożonej ciąży miałam wszystko gotowe już koło 28 tygodnia bo potem najczęściej leżakowałam w szpitalu; wszystko poprane, wyprasowane w nowych foliowych workach spokojnie wytrzymało do rozwiązania w 38 tygodniu ciąży. Ja prałam w persilu sensitive nie używałam płynu zmiękczającego...
 
Agness...ja ciuszki będę prać dopiero na święta bożego narodzenia:) prałabym nawet później, ale w styczniu mam sesję i zupełnie na to czasu mieć nie będę:) co do prania to będę prać zgodnie z tym co jest na metce:) ale ustawię dodatkowe płukanie;) poza tym też mam lovelę;P a bakterie zabiję prasowaniem:p
 
Dziękuję dziewczynki. To ja też się jeszcze wstrzymam. Może w grudniu się zbiorę. No ja też pierwszą ciążę zakończyałam wcześniej. Mój syn się urodził w 36/37 tydz. Więc prał mój mąż z mamą, ba ja w szpitalu byłam. A teraz bym chciała już wszystko sama. Wózek też sami kupowali ;-(
 
ja już mam poprane i poprasowane.. zrobiłam to w zeszłym tygodniu.. została mi jeszcze pościel do wyprania itp. kołderkę i ochraniacz na łóżeczko też trzeba wyprać?
 
ja wstawiłam już pierwszą pralkę, piorę i płukam w lovelii, podwójne płukanie. Prasować chyba zacznę niedługo max po 10 ciuszków bo ogólnie mam się oszczędzać, więc w tym tempie i tak ktoś będzie mi musiał pomóc
 
reklama
jak ogladam te wasze ciuszki to az mam ochote na zakupy leciec :)
ja wczoraj tez kupilam body dresy i buciki :) i wrzuce zdjecie kocyka ktory kupil mi tata :)
PB072578.jpgPB072579.jpgPB072580.jpg
 
Do góry