reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Lacadima cala kolekcja jest w sieciowce Mothercare, u nas w kazdej galerii handlowej, musisz poszukac w okolicy Swoje Mothercare - Adresy sklepów tam wogole mozna sie zagubic na dluzsza chwile, wszystko jest cuuuudne!!!!!
Marciaa lezaczek najslodszy na swiecie, cudenko :)))))
duska ja ten wozek ogladalam, prowadzilam na targach, moj M sie w nim zakochal ale szczerze mowiac nie wyglada na wygodny dla maluszka, raczej super wizual, ale spacerowka plytka a gondola jakas malutka..... za to fotelik polecam, sama kiedys sprowadzalam specjalnie z niemiec taki, jest najbezpieczniejszy i najwygodniejszy na naszym rynku.
 
no lezaczek juz jest moj. Asteria a ja lezaczek zaliczam do 5 najb udanych zakupów. Młody uwielbiał lezec w nim. Mam duzy dom, jak maluszek spał to kladłam go w lezaczek i w kuchni urzedowalam albo siedzielismy na tarasie a on z nami :))))))
Kupie nowy bo stary oddałam...byłam w sklepie z nowu przede mna wszystko az mi sie płakac chce z radosci :)))))))))))))))))))))

co do wozka babyzen fajny. Cena powala. Ja bym go jednak nie kupiła.

liv skleroza mnie u gina dopadla i sie o ten zel nie spytala i co powiedz dał radę bo kolezanka była w czw u gina i pytała się o ten zel to ja opie*dolił za taki pomysł
 
Ostatnia edycja:
wiecie co a ja dzisiaj dojrzałam pościel Milpol żyrafa ciemny beż - Sklep Milpol... co Wy na to? Czy któraś kupowała takie zestawy do łóżeczek?

A co do x-landera to narobiłyście mi wody z mózgu, teraz to już się chyba na nic nie zdecyduję... jak ja nie lubię robić takich zakupów!!!!
Może macie jakiś pomysł na wózek 3w1 tak do max 2500,-?

pati... dzięki ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moskitiera moze sie kurzyc za mocno, komplet slodki

ja lezaczek mialam z tego samego powodu co Marciaa - duzy dom, jak bym co chwile miala latac do kolyski jak cos robilam to bym oszalala. A mala czesto sie patrzyla z zaciekawieniem co robie w kuchni albo lazience:laugh2::-p
 
Lacadima spojrz na wozek maxi cosi mura 4, casualplay s4. Tylko nie wiem jak cenowo stoja teraz...
a komplet bardzo bardzo ładny. Ja lubię też żywe kolory. Gluck ma fajne kompleciki poscieli z aloesem. Bardzo fajne pościele też ma feretti :)

ja nie wiem jak taki zestaw wyglada z moskitiera bo nie mialam. Ten baldachim jest cudny. Ja do roku uzywalam baldachimu. Łozeczko miało taki swoj urok :))))
 
Ostatnia edycja:
Widziałam go, moja przyjaciolka go kupila i jest b zadowolona.
Ja swój pierwszy wózek kupilam bez namysłu totalnie, poddałam się opinii mamy i siostry. Eh.
 
reklama
Cześć
A co myślicie o tym wózku:
3w1 RECARO BABYZEN spacerówka + gondola + fotelik (1706276110) - Aukcje internetowe Allegro

Ja szukam lekkiego i funkcjonalnego wózka. Nie mam doświadczenia, bo to pierwszy dzidziuś, ale ten wózek wydaje się być fajny. Cena od 3100 do 4500 zł, sporo, ale za parę miesięcy pewnie trochę będzie taniej.
Ja jednak polecam 4- kołowce. 3-kołowcami ciezko się podjeżdża pod krawężniki, schodki to też problem.
wiecie co a ja dzisiaj dojrzałam pościel Milpol żyrafa ciemny beż - Sklep Milpol... co Wy na to? Czy któraś kupowała takie zestawy do łóżeczek?

A co do x-landera to narobiłyście mi wody z mózgu, teraz to już się chyba na nic nie zdecyduję... jak ja nie lubię robić takich zakupów!!!!
Może macie jakiś pomysł na wózek 3w1 tak do max 2500,-?

pati... dzięki ;-)
Popatrz jeszce na jedo Fyn- bardzo fajne wózki, solidnie wykonane za rozsądną cenę. Mam co prawda podróbke bo mój zamawiany nie przyszedł do sklepu i zaoferowano mi identyczny tylko bezfirmowy 400 zł taniej i wzięłam. Nie żałuję. Koleżanki mają jedo i wszystkie sa zadowolone. Ja rozważałam murę, x- landera i jedo. Wygrał jedo bo najlepiej mi się w sklepie prowadził i ma chyba największa gondolkę a mimo to zajmuje tyle samo miejsca w bagażniku- warto pojechać autem i pomierzyć wózek do bagaznika
 
Do góry