reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

dzięki:) bo mi ten wózeczek poza barierką (strasznie wysoko ją umiejscowi) bardzo się podoba:) i od samego początku byłam na Niego zdecydowana:D a w sumie to jeszcze nawet przed ciążą o nim myślałam:D
 
reklama
ja mam urbana i nie wiem jak transporter sie zachowuje. Nie zachwalam pod niebiosa mutsego bo to czołg i ciezki jest. Jednak sprawdził się na każdym terenie.

Ja mialam trojkolowca i bylam b zadowolona tylko go sprzedaj bo jednak na moje tereny nie mogą byc takie kola. Kupuje rowniez 3 kolowca ale z pompowanymi kolkami Phil&ted
 
ja miałam plan, żeby w gondoli dzidzie powozić do 6 miesiąca i na lato kupić lekką spacerówkę, a zimą wrócić do tej dużej spacerówy x-landera:) mi podoba się zwrotność trójkołowców, ale widziałam kiedyś jak biedna kobietka próbowała się przedrzeć przez śnieg takim wózeczkiem i ostatecznie skończyło się tak, że pomogłam jej go przenieść, aż do przystanku, bo bidulka by chyba godzinami się tam męczyła...oczywiście nie wiem czy to była wina trójkołowca, ale jakoś to mi tak w pamięci utkwiło:p

http://allegro.pl/lekka-spacerowka-easygo-loop-kurier-gratis-i1712238988.html a o takiej spaceróweczce myślałam, ale nie wiem jak się sprawdzi na naszych trójmiejskich chodnikach...:)
 
Ostatnia edycja:
Nic Ci kochana o nim nie powiem. Ja jestem mianiakiem wózkowym ale tego nie mialam okazji prowadzić :-) Przednie kola mają blokadę?
Plan masz dobry z gondolą i spacerówką-parasolka?
Dobra parasolka to i śnieg przejedzie w mieście :)
 
Marciaa...ja też maniaczką wózków jestem:p ale ogólnie to mało wózków w życiu prowadziłam, bo ani w rodzinie, ani wśród znajomych dzieci nie ma:p ale jak będę w sklepie jutro lub dziś to na pewno wiele wypróbuję, bo siostra jej sponsorem wózka i chce zobaczyć go zanim wyjedzie, bo kolejny raz zobaczymy się dopiero po urodzeniu dzidziusia...i to najprawdopodobniej w kolejne wakacje:(
 
a ja dzisiaj po badaniach oglądałam wózeczki:-)
spodobał mi się jeden taki tylko kolor mi nie pasuje, bo pomarańczowy:-)
jutro wybieram się rozejrzeć za bolidem dla mojego bobasa, muszę przeprowadzić rozezanie:-)
i trochę oddać się szałowi, bo z tego co widzę wy kobitki tutaj już myślicie o wózkach to czemu nie ja:-)
 
właśnie wyczytałam że 20-21 sierpnia 2011 są targi Mother & Baby we Wrocławiu, jeszcze nie wiem do końca w którym miejscu ale są ;)
może to być świetna sprawa podaję link gdzie jest info Mother & Baby

Dorotka_23 ja właśnie upatrzyłam sobie X-Landera XA - kupimy 3w1 :)
 
Lacadima ja bylam na tych targach, miesiac temu w warszawie, bardzo polecam, mam juz cala wyprawke dla maluszka skompletowana gratisowo :) duzo fajnych wykladow bylo, mnostwo nowosci wozkowych, mebelkowych i ubraniowych, na prawde warto sie wybrac!!!!

Co do wozka to ja mam juz wybrany, idealnie sie prowadzi, super wygodny i sliczny ;)

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: MURA 4 (zestaw 4w1) 2011 wózek spacerowy + gondola + fotelik Maxi Cosi Cabrio FIX + baza do auta FAMILY FIX

do lozeczka i reczniki i kocyki wybralam w mothercare z przeslodkim misiaczkiem pluszowym!!!!! moze uda mi sie wszystko w piatek kupic....

Precious Bear Crib Bale : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Ja nie mam nic dla maluszka i juz nie moge sie doczekac zakupowego szalenstwa!!!!
 
My mamy Mutsy Urbanrider i on jest super - wszystko przejedzie i jest bardzo wygodny dla mnie i dla małego. Dla mnie ogromnym plusem jest tylna skrętna oś, jak dla mnie zdecydowanie lżej się prowadzi niż wózki z przednimi skrętnymi kołami. Ma 2 wady: jak dla mnie trochę za płytki koszyk na zakupy, no i jest ciężki i sporo miejsca w bagażniku zajmuje(ale to chyba wada większości wózków 3 w 1). Mamy też parasolkę Hauck: plusy są takie, że jest mała i leciutka, składa się łatwo 1 naciśnięciem, zajmuje malutko miejsca w bagażniku. Kupiliśmy ją na wyjazdy, jak jedziemy do marketu itp. ale na spacery to wolę jednak ten Mutsy, bo ta parasolka ma następujące wady:
- skrętne przednie koła ciężej się prowadzą niż skrętna oś,
- tymi małymi kółkami nie można podjechać nawet pod 5 centymetrowy krawężniczek i przy każdej więszej nierówności trzeba podnosić przód wózka do góry żeby podjechać (nawet przez próg mieszkania nie przejedzie się tymi małymi kółkami),
- ma za krótką rączkę do prowadzenia (wada chyba wszystkich parasolek), jak się wózek prowadzi to nie można postawić większego kroku bo się nogą w oś wózka uderza. Więc zwracajcie na to uwagę kupując wózek, bo to jest strasznie niewygodne. Często po prostu szłam z boku wózka. Patrzcie, żeby rączka wózka miała regulację wysokości, żeby się wysuwała, bo takie krótkie są strasznie nieporęczne.
No więc parasolka jest fajna jak się gdzieś jedzie i trzeba malucha przewieźć na nieduże dystanse (zakupy, po meiście itp), ale na spacery dłuższe, do lasu itp to ja bym się zamordowała tą parasolką -mutsy o niebo wygodniejszy. Więc chyba warto mieć po prostu 2 spacerówki na różne okazje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No więc parasolka jest fajna jak się gdzieś jedzie i trzeba malucha przewieźć na nieduże dystanse (zakupy, po meiście itp), ale na spacery dłuższe, do lasu itp to ja bym się zamordowała tą parasolką -mutsy o niebo wygodniejszy. Więc chyba warto mieć po prostu 2 spacerówki na różne okazje.

dlatego mam w domu 4 wozki:-D
do miasta inny, do lasu inny, kolejny tez ciezki i gleboki


tyle aut, co mam wozkow w domu, to bym przed domem chciala miec:-D
 
Do góry