reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

mi Pani w sklepie powiedziała, żeby nie kupowała więcej niż 3 par bodziaków takich małych..:) więc tak zrobiłam:) szczególnie, że były wyprzedaże i za te 3 sztuki zapłaciłam...20 zł:p a to nówki:p z tym, że to outlet:)

Lacadima:) ja jestem na x-landera zdecydowana:) chodziłam i oglądałam wszystkie wózki:) i żaden mi tak w oko nie wpadł jak x-lander:) każdy wózek ma jakieś wady:) moja koleżanka ma i mówi, że jest bardzo zadowolona:) więc myślę, że wszystko zależy od użytkowników i ich potrzeb:)

Alka:D mój tata jak zobaczył w sklepie ten zestaw (łóżeczko, szafa, komoda, biurko) był gotowy już iść do kasy i płacić:D:D:D chociaż zobaczymy:) może jedna dziewczyna z forum mi pożyczy swoje, ale jak nie to tata pewnie się ucieszy:p albo teściowa, bo marudziła, że wózek już zajęty, że łóżeczko pewnie dostaniemy...a co ona ma kupić:p

Tiramisu ja też będę miała turystyczne, ale jako drugie:) bo często wyjeżdżamy, poza tym mam domek nad jeziorem, w lesie gdzie z dzieckiem będę spędzać całe wakacje:):) masz jakieś warte uwagi? ale nie za drogie...tak do 200 zł:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tiramisu1976 i Marciaa dzięki za info, tak sobie pomyślałam, że będę szukać trochę rozciągliwych i raczej od 56 w górę, w końcu lepiej jak są troszkę za duże niż za małe, będą na dłużej
 
Alka:D mój tata jak zobaczył w sklepie ten zestaw (łóżeczko, szafa, komoda, biurko) był gotowy już iść do kasy i płacić:D:D:D chociaż zobaczymy:) może jedna dziewczyna z forum mi pożyczy swoje, ale jak nie to tata pewnie się ucieszy:p albo teściowa, bo marudziła, że wózek już zajęty, że łóżeczko pewnie dostaniemy...a co ona ma kupić:p

Anastazzja zazdroszczę - nam póki co nikt się nie zdeklarował, że chce coś kupić :( ale i tak damy radę :-)
 
ja też zastanawiałam się nad turystycznym, ale ono jest takie głębokie i nie wiem, chyba na początku to może być niewygodne, w ikea jest niedrogie drewniane za ok. 100zł i chyba to kupię, nie zamierzam kupować specjalnych mebelków z przewijakiem, raczej kupię taki nakładany na łóżeczko a jak dziecko urośnie to i tak trzeba przewijać w bezpieczniejszym miejscu
 
ja też zastanawiałam się nad turystycznym, ale ono jest takie głębokie i nie wiem, chyba na początku to może być niewygodne, w ikea jest niedrogie drewniane za ok. 100zł i chyba to kupię, nie zamierzam kupować specjalnych mebelków z przewijakiem, raczej kupię taki nakładany na łóżeczko a jak dziecko urośnie to i tak trzeba przewijać w bezpieczniejszym miejscu


tu masz komplet dwa poziomy + przewijak :)

bez ochraniacza

z dużym bocznym odsuwanym wyjściem dla starszaka

http://allegro.pl/babyono-lozeczko-turystyczne-krowka-287-02-wawa-i1691536405.html

zawsze możesz je złożyć i rozłożyć w ogrodzie, u znajomych, na wczasy zabrać ze sobą....
 
Ostatnia edycja:
Alka:) my z TŻ jesteśmy studentami i nie mamy żadnych dochodów póki co, dlatego nam wszystko kupują:) ale ja nie protestuję:p ostatnio z siostrą się śmiałyśmy, że żeby coś kupić coś dzidziusiowi muszą być wszyscy grzeczni:p bo jest długa kolejka chętnych:p:p dla obu dziadków to pierwszy wnuk/wnuczka:)

Zmp...te za 100 zł z ikea chyba nie mają wyjmowanych szczebelków;> ale dowiedz się;> bo nie wiem na 100 %, ale jakoś coś mi się tak kojarzy...a co do przewijaków to ja własnie takie za 99 zł z ikea kupię:) bo na łóżeczku jakieś takie niewygodne mi się wydaje:) bo jak wyjmiesz dzieciaka z łóżeczka to dopiero wtedy kładziesz tą nakładkę na łóżeczko:) czy manewrujesz z wyjmowaniem dziecka tak, żeby nim o ten przewijak nie walnąć?:D
 
ja tez polecam firme Ewa Klucze i FIXONI sa swietne gatunkowo i po kilku praniach wygladaja jak nowki :))

ja bardzo lubiłam takie połspiochy, spodenki na gumce. Na allegro jest ich pelno polskich firm :)

ja mam turystyczne lozeczko na dol w domu...moje dziecko go nie lubi. Tradycyjne lozeczka dla mnie sa lepsze.
 
ja mam komodę z przewijakiem firmy MEBLIK i to jest super sprawa. Takiego przewijaka na łózeczko to nie bardzo widzę...takie niestabilne. Co bylam u kolezanek to narzekaly.
A jedna ma ten z ikei przewijak z polkami i jest fajny. Prosty. Takie najlepsze:)
 
reklama
Do góry