reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Jeśli chodzi o wózki to byliśmy zdecydowani na x-landera ale pani w hurtowni pokazała mi tą szmacianą spacerówke w nim i mi się odechciało. Do tego zobaczyłam jakiegoś na wystawie bez powietrza w kołach. Usłyszałam że sporo jest ich w reklamacji bo się psują. Zdecydowaliśmy się na jedo fyn i po uzytkowaniu go przez 1,5 roku nie zamieniłabym go na inny. Jednak co polska produkcja (jedo) to nie chińska (x lander)
Gdybym miała więcej kasy to wzięłabym teutonię albo bogaboo ale to marzenia
 
lajt też mi sie bugaboo po wakacjach spodobały bo jezdzilo ich pełno. Kolorystyke mają wielką
Kolezanka pojechala do sklepu i się pytała sprzedawcy za co ta cena. To powiedzial, ze to nie jest mercedes zaden i kasa taka bo gwiazdy teraz je kupują ;-)

Co do xlandera to pare kolezanek narzeka na oparcie w spacerowce dziecko jest w pozycji polezacej. Spacerowki nie mozna przełożyc, raczka nie jest przekladana wiec dziecka nie widzisz ja wolalam widziec maluszka no i moj mlody np. sie denerwowal dlugo jak jechal przodem do kierunku jazdy bo mnie nie widział mowie o modelu XA

sorki za post pod postem

niektore z Was moze skorzystaja ja mam taki zamiar ;)
Żel położniczy Dianatal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lezaczek slodki,
ja mialam inny uzywalam go do "uwiezienia" dziecka gdy musialam cos zrobic w domu, wibracje sa fajne, bo mi mala usypialy, inne gadzety doczepione do lezaka nie zdaly egzaminu

zel fajna sprawa, ja mialam przy porodzie stosowany;-)

co do wozkow to sie nie wypowiadam, bo te co mam odpowiadaja moim wymaganiom /simo, balerina combi, carena i teutonia/, innych nie znam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry