reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

a ja w zeszłym tygodniu oglądałam wózeczki i wybór padł jednak na x-landera xa:) od początku mi się podobał i jestem nim zachwycona:) oglądałam też wiele wózków innych firm, ale ten był najlepszy pod prawie każdym względem:) najlepiej mi się prowadził, skręcał, budka zamykała się bezszelestnie, a do tego można ją mocno naciągnąć i zasłonić większość maluszka, więc jak dorwie nas gdzieś deszcz to uda się dolecieć do domu bez tej folii na wózek:) zresztą podobnie przy nawałnicy śnieżnej (oczywiście nie planuję z maluchem w taką pogodę wychodzić, ale różnie w życiu bywa)
 
reklama
Anastazzja ja też myślałam o x-landerze ale dziewczyny tutaj na forum mi odradziły po za tym okazało się że siostra (wujeczna) mojego męża i wózki dziecięce = hobby/pasja, tak wiec podała nam m.in. Bebecar i jak tylko będziemy w sklepie to je obejrzymy. Co prawda x-lander też mi się bardzo podoba i dobrze się nim manewruje... do podjęcia decyzji mamy jeszcze chwilkę czasu :)
 
Witam, ja jeszcze jestem przed tymi wszystkimi zakupami, jakoś tak zwlekam. Ale już troszkę pooglądałam i myślałam o kupieniu ciuszków w rozmiarze 56. A tu wczoraj dowiedziałam się, że kuzynka właśnie urodziła córkę, która ma 61 cm długości. Jeżeli mi się tak trafi to wszystkie ciuchy będą zbyt małe. Jak dobrać garderobę dla dziecka? Kupujecie różne rozmiary? Jak tak dalej pójdzie to nic nie kupię bo nie mogę się zdecydować.
 
zmp spokojnie możesz kupować ciuszki na 56 firmy Ewa z Klucz
są one śliczniutkie dobrej jakości i niezaniżonej rozmiarówki
moje dziecię dł. 61 przy urodzeniu korzystało z nich prawie 7 tygodnie przybywając w tym czasie na wadze 4 kg:)

np:
ŚPIOCHY / ŚPIOSZKI SITO rozm. 56 EWA KLUCZE (1726979131) - Aukcje internetowe Allegro

i przy zakupie staraj sie żeby śpioszki i pajacyki posiadały guziczki w nóżkach - to bardzo pomaga przy zmianie pieluszki, nie trzeba rozbierać całego maluszka...
 
Ostatnia edycja:
turystyczne łóżeczko miała moja przyjaciółka i ja patrząc na nie i Martynkę w środku miałam głupie wrażenie, że to łóżeczko się zaraz poskłada - choć oczywiście ona była zadowolona. Ja jednak jestem za tradycyjnym.
 
reklama
Do góry