reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja pomimo zamierzeń o karmieniu piersią kupiłam laktator ręczny Canpolu w promocji za jakieś 35zł. Napewno się przyda gdy będę chciała zostawić np. męża z małą. Nie zamierzam wprowadzać sztucznego mleka dlatego wybrałam taką formę. Do tego kupiłam buteleczkę Lovi z jakimś bajeranckim smoczkiem przypominającym sutek mamy (podobno dziecko nie ma tak łatwo tylko musi się powysilać jak przy piersi).
 
reklama
A ja dziś wpadłam na chwilę do Smyka :)
IMG_0235.jpgIMG_0242.jpgIMG_0245.jpg

o laktatorze narazie nie myślę, będzie potrzeby to się męża wyśle po taki zakup :)
 
Alka, śliczne ubranka :)
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie laktatora. Jeszcze pomyślę, ale chyba kupię po porodzie dopiero. Niech się najpierw okaże czy mam pokarm.

Ja dziś ze 3 godziny buszowałam na allegro i mam już prawie wszystko. Zostawiam sobie tylko apteczno-drogeryjne rzeczy, typu kremy, herbatki etc. - to dokupię w grudniu.
 
Pola-​ a u jakiego uzytkownika kupowalas? Bo ja juz dostaje oczoplasu. Nie wiem czy to sa dobre ceny czy nie... A moze Wy poradzicie u kogo sie oplaca kupowac? :-)
 
Ja widziałam butelki Tommee Tiippee samo-sterylizujące się, też takie sutkowe, że dziecko nie ma tak łatwo. Muszę pokazać je mężowi, żeby wiedział co ma kupić w razie czego.
 
Wlasnie- a mialam sie wlasnie pytac- czy butelki to wystarczy sparzyc wrzatkiem tak? :-)
Bo te samosterylizujace to jakos mi nie podchodza ze je tak trzeba do mikrofalki wkladac...
 
reklama
Wlasnie- a mialam sie wlasnie pytac- czy butelki to wystarczy sparzyc wrzatkiem tak? :-)
Bo te samosterylizujace to jakos mi nie podchodza ze je tak trzeba do mikrofalki wkladac...
Możesz kupić też sterylizator parowy, wtedy nie trzeba do mikrofali, ale wrzątek też zapewne wystarczy - nasze mamy tak robiły i żyjemy :)
 
Do góry