reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

Ja - Zołza - czasem tak bywa, ale uważam, że to typowe naciągactwo - nie wiem zresztą czy się nie wywnętrzałam nawet na tym wątku o tym ( bo na BB to napewno ).
Ironia - popieram Ja - Zołzę i to nie tylko przez solidarność lokalną, :-p b. mi się podobają żyrandoly w tym stylu ale i postawiłam na plafony i nie pasowałyby mi do wystroju mieszkania.
 
reklama
a podzielicie się ze mną swoją opinią na temat materacy na jakich śpią Wasze pociechy? My właśnie wymieniamy łóżeczko na "własne" i muszę kupić nowy materac - tylko jaki? obecnie mamy kokosowo-gryczany ale strasznie to twarde, a wypranie pokrowca to koszmar... Znalazłam wątek na ten temat ale "umarł" - więc może lepiej wpisywać odpowiedzi tam?
https://www.babyboom.pl/forum/porady-rehabilitantki-f393/jaki-materac-do-lozeczka-40271/
pozdrawiam Was i bąbelki i czekam niecierpliwie na porady:)
 
miska ja tez mam kokosowy (kokos, pianka, gryka). Marysia śpi na kokosie i jest średnio twardy. Jak dla mnie mógłby być odrobinę miększy ale nie wie czy każdy materac z kokosem jest taki czy akurat mój.
 
my mamy z 1 str. kokos a z 2 grykę i po 6 m-cu przerzuciliśmy MIeśka na grykę własnie. U nas miękki nie chodził w rachubę- już wystarczy, ze ja na mięciutkich piernatach przez babcię chowana ( i podusię też mi podtykano) i teraz kręgosłup cierpi...
 
Aestima
Wlasnie kiedy odwraca sie materac? Mamy taki jak Wy.

miskaa
twardy najlepszy - ja uwielbiam twarde spanie;-)


A ja ma 3,2 m wysokie i chetnie bym sporo obnizyła - no w lazience i w kuchni juz podwieszone - pokoje po remoncie 2 lata niecałe wiec nie bede narazie kombinowac.
 
reklama
my mamy gryka kokos :tak:

a kiedy bedziemy kupowac "dorosłe" łóżeczka? czekacie do 3 roku zycie czy wczesniej jak juz dziecko bedzie mialo ponad 90 cm ? (gdzies tak wyczytalam)
 
Do góry