reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

haust, makota, gratulacje udanych wizyt. I brawa dla maluszków za wagę :-). Haust, ja tez mam problem z miękką szyjką, trzymam kciuki żeby wytrwała do końca!
 
reklama
Wczorajsza wizyta udana, że tak powiem. Szyjka trzyma mocno, nic nie zapowiada wcześniejszego porodu. Młoda obrócona główką w dół, zdziwiłam się bo byłam pewna, ze leży zupełnie odwrotnie. No i przez ostatnie 3 tygodnie przybrała 0.5 kg. Teraz ma trochę ponad 1600. Trochę mało ale w granicach normy.A co najważniejsze wynik HCV - nieaktywny, widocznie poprzedni raz to był jakiś błąd labolatoryjny :) nawet nie wiecie jak się cieszę :)
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było:) Czytam regularnie, ale weny na pisanie brak. Gratuluję wizyt! Mi to dopiero rośnie duża panna- na dzień wczorajszy 2300:szok:. Lekarz śmiał się, żebym odstawiła wszystkie "suple" ;) No nic, wczoraj byłam tą wiadomością podłamana, bo jednak miałam nadzieję, że dziewczynki rodzą się mniejsze, no ale co zrobić. W końcu to tylko USG, może się myli, a najważniejsze przecież że jest zdrowa. Ułożona też w pozycji główkowej II. Obym się z urodzeniem wyrobiła się do 10.07, bo gin wybywa na urlop;)
 
Dziewczyny gratuluję wizyt :-) Fajnie zobaczyć znowu dzieciaczka :-)

.jagódka szyjka ma 3,4 i lekarz powiedział, że długość ok, tylko bardzo miękka. No i rozwarcia na szczęście nie ma :-)

Jestem dobrej myśli, bo naprawdę teraz bardzo dobrze się czuję :tak:

Floriana gratuluję :-) Pocieszę Cię - moja przyjaciółka urodziła przedwczoraj córeczkę - 4400g :-)
 
to wy macie takie dlugie te szyjki a moja prawie od poczatku ciazy ma 2 cm i jest twarda bez rozwarcia wiec nikt nic nie gada:))Gratulacje wizyt
 
reklama
Moja na początku miała 5cm:szok: Nawet nie wiedziałam że takie długie to ustrojstwo:-) teraz ma 32mm.
 
Do góry