reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

gratuluje udanych wizyt i szybko rosnacych dzieciazckow:))

moja szyjka miała ostatnio 28mm ,haust moja szyjka tez jest troszke miekka,mam nazdieje ze bedzie wszystko ok:)
gin mierzy przez usg dopochwowe.
 
reklama
U mnie po wizycie wszystko ok :) szyjka ok, dzidzia ok wazy ok 1900:) Dostalam jakis lek na szybki puls bo czasem odczuwam takie nagle walenie serca i puls zawsze mam ponad 100 nawet w spoczynku i od razu obniza ciśnienie, ale jeszcze go nie bralam bo cisnienie od wczoraj mam dobre. Jak zanotuje znowu skok to zacznę brac go. Mam juz zmniejszac dawkę luteiny i wizyta 3 czerwca:) Bedziemy juz odstawiac większość leków i czekać na maleńką :):):)
 
P1270440.jpgP1270442.jpg
Na dzisiejszym badaniu mała ładnie się pokazywała, choć zdjęcia są... no są jakie są :) M. pół drogi do domu śmiał się i cieszył.
Z Zuzią wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo. Szacunkowa waga 1482g. Szacowana waga do porodu w terminie 17 lipiec 3500g. Brzuchol w obwodzie 263mm. Mała dała pokaz jak pięknie połyka wody płodowe. Pani doktor stwierdziła, że żołądek ma pełniusieńki. W końcu byliśmy tuż po śniadaniu ;-)

Aha i najważniejsze - Zuzia ustawiła się główką do dołu :)

W zasadzie wszystko z małą dobrze.

Ale odkąd kupiliśmy termometr dla dziecka zaczęłam sobie mierzyć temperaturę i okazuje się, że mam cały czas powyżej 37. Zagadnęłam ją dzisiaj o to i powiedziała, że od 37,5 może wskazywać na pewne nieprawidłowości. Muszę prowadzącemu o tym powiedzieć na najbliższej wizycie. Może jakieś badanie warto zrobić. Ona coś wspominała o jakimś badaniu ale zapomniałam nazwę. Wizyta we wtorek to może czegoś się dowiem.
 

Załączniki

  • P1270440.jpg
    P1270440.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 35
  • P1270442.jpg
    P1270442.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
malgorzatka kazda z nas jest inna , i kazdy dzieciiak inny ,najwzzneijsze zeby wsio bylo w porzadku a nie ile wazy.jak lekarz mowi ze ok to Ty sie nie martw .a Ola ile wazyla?

Michalina fajnei ze wsio ok,ale fajnei Zuzia pokazuje jezyczek;)z tym termopmetrem to roznie bywa ,37to chyba nie temp:sorry:

edit:sorki doczytalam ze powyzej 37
 
reklama
ciężarne mają podwyższoną temperaturę, bo mamy więcej krwi w sobie :)

agulam, Ola urodziła się 3880, muszę znaleźć ile ważyła na usg tym trzecim... ale wtedy w sumie to chyba tez mi mówili, że małe dziecko, a w 36tc na usg wyszło, że ma już koło 3600
 
Do góry