reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Michalina o tym nie myslalam, właściwie o.rocznym nie myslalam, ale teraz to rozważę :)

Nie dostalam nic.na gbs, bo nie zdążę przejść terapii i zrobić nowego badania przed porodem, więc.i tak dostane kroplówkę przy porodzie. Czyli nie ma sensu się dwa razy truć.
 
reklama
Krótkie info z wizyty:

Cisza i spokój, rozwarcia brak, dziecko 3400 przepływy i cała reszta prawidłowo. Jak nic nie ruszy to mam się do kliniki zgłosić 28. M będzie szczęśliwiy bo w końcu urlop może wziąć.
 
Michalina - super, że wszystko dobrze :tak: może do pn maluch może jednak się zdecyduje wyjść? A jak nie to rodzimy razem 28.07 :-D
 
Michalina to nasze dzidzie są tak samo duże:) trzymam kciuki żeby się rozkręciło samo, a jak nie to masz jeszcze jeden wolny weekend;)
 
Oj te nasze dzieciaczki końcowo lipcowe to strasznie leniwe są :tak:
Ale Michalina dobre wieści, dobrze, że wszytko w porządku.

Ja mam jeszcze wizytę w pt :-p
 
Lilla - ja miałam wizytę w ostatnią środę i kolejną mam jutro ale nie u swojej gin, bo jest na urlopie. W czwartek czeka mnie jeszcze pobranie krwi na morfologię i fibrynogen, a w piątek wizyta w szpitalu, także u mnie cisza przed burzą :-D
 
reklama
ja, jak nie urodzę w nocy ;) to wizytuję jutro o 15:50... ledwie się dostałam, dzwoniłam dopiero dzisiaj, bo cały czas miałam nadzieję, że wizyty jednak nie bedzie, bo samo się zacznie... jutro na wizycię będę chciała, żeby mi tak zrobiła, żeby się zaczęło ;)
 
Do góry