reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Ja juz po wizycie u endo. Tsh spadło poniżej normy ale ft3 i ft4 w normie wiec pozostaje przy dotychczasowej dawce.
Przy okazji zaszlam do gin na NFZ zeby odebrac stare wyniki i pani dr zgodziła sie przy okazji mnie zbadać i pobrać wymaz na GBS :)
Dzis wieczorem mam tez wizyte u swojej gin do ktorej chodzę prywatnie i dzieki temu zaoszczędze pewnie minimum 50 zł :)
Czy kazda z was miała robione badanie HBS? Ja nie miałam bo niby byłam szczepiona ale okazuje sie ze w tej klinice w ktorej zamierzam rodzic wymagają oryginał wynikow tego badania.
 
reklama
A ja chodzę prywatnie i mi nie zleciła... Du.pa. Pewnie bede musiała zrobic. Ciekawe jaki to koszt.

A mam jeszcze pytanie. W karcie ciąży mam zapis 2/1,5/2. Czy to oznacza ze zewnętrzne ujście szyjki jest rozwarte? Wstyd sie przyznac ze nie wiem, w końcu to moja druga ciaza... Od poczatku ciąży miałam zapis 2/0/2, dopiero na poprzedniej wizycie 2/1/2, a teraz 2/1,5/2...
 
i ja wizytowałam,synuś waży 2380,z nózką bez zmian.Ustaliłam cc na 16 lica jeśli donosimy.Mam anemię i muszę brać żelazo a i tak mam problemy z kibelkiem......Czym jeszcze uzupełniać żelazo przy cukrzycy poza tabletkami?bo calkiem mnie zapcha:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

gratuluję udanych wizyt:)
 
i ja wizytowałam,synuś waży 2380,z nózką bez zmian.Ustaliłam cc na 16 lica jeśli donosimy.Mam anemię i muszę brać żelazo a i tak mam problemy z kibelkiem......Czym jeszcze uzupełniać żelazo przy cukrzycy poza tabletkami?bo calkiem mnie zapcha:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

gratuluję udanych wizyt:)

Polecam sok z buraków i buraki w czystej postaci. Mi podniosły hemoglobine. Do tego czerwone mieso, pietruszka...
 
to ja przy koncercie zyczen prosze o date 12 lipca :-D nie wiem czemu hehe.ale wczesniej nie chce rodzic.zreszta maly dostal zakaz od taty wychodzenia wczesniej bo musi godziny w jednej w prac wyrobic zeby mogl przyjechac na 2 tyg do nas :-(
 
odnośnie przyspieszania porodu - to nam na SR położna po skończonym 37tc radziła większą aktywność, herbatkę z LIŚCI malin, masowanie piersi oraz seks wiadomo ;-)
 
reklama
Do góry