reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

gosia i bartek jak tylko prawa noga ci puchnie popros lekarza o skierowanie do kardiologa, tak na zas, bo moja moja kolezanka przez dlugi czas meczyla sie z puchnieciem prawej nogi (fakt ze w ciazy nie byla) ale po dlugim czasie jeden lekarz wpadł zeby zbadac serce i faktycznie cos tam wyszlo.
darunia i tak wielkie brawa za tak piekna ciaze! jzu naprawde masz zaawansowany etap jak na ciaze blizniacza i do tego (odpukac) jak napisałas bez komplikacji czyt. bez wizyt w szpitalu.... teraz to tylko czekamy na twoje cudenka!
 
reklama
Darunia, ja wiem i rozumiem, na samo haslo szpital, patologia wpadam w panike. Ale mysle, ze ze szpitala juz z dzieciaczkami wyjdziesz nie za tak dlugo. jak na ciaze blizniacza, ciaza naprawde piekna!

Nie pamietam , kto pytal, ale tak - zamierzam wypakowac sie w czerwcu, jakos w polowie. Dzis mam lepszy dzien, ale w te gorsze gtowa jestem urodzic 'teraz zaraz'.
 
Michalina ja zaczekam do lipca, więc sama nie będziesz :-D;-):-D
No chyba, że córcia będzie chciała wyjść 21 lub 29 czerwca (moje i męża imieniny), ale tylko w te 2 dni czerwcowe może :-D:-D
 
Nie pamietam , kto pytal, ale tak - zamierzam wypakowac sie w czerwcu, jakos w polowie. Dzis mam lepszy dzien, ale w te gorsze gtowa jestem urodzic 'teraz zaraz'.

jestes mniej więcej an tym etapie co ja. masz jakiś szczegolny plan/sposob na wypakowanie sie wczesniej??

dziewczyny, moja lekarka mnie troche olała..nie ma czasu a teraz jedzie na wakacje. ide w przyszłym tyggodniu zbadać mocz i krew, w tym morfo, hbs, gbs. czy jesli ogolnie u mnie wszystko w porzadku to czy mi do czegos jeszcze jest potrzebny lekarz aż do porodu??

miałam problemy, ale teraz jest lepiej. osiągnęlismy bezpieczny czas ciąży a mnie skurcze przeszły, które mnie męczyły 30-34tc. teraz prawie całkowity spokój macicy. ale mały daje czadu ! czuje że urósł bo jego ruchy sie zmieniają.
 
Kum, nie mam planu. Ide w poniedzialek na wizyte i pogadac z ginem. On wie , jaka mam silna nerwice i mam nadzieje, ze cos mi doradzi. Bo na wlasna reke nie bede nic robic. Tak jak Ty dlugo musialam sie oszczedzac, teraz robie wszystko co sie da i wiecej i skurczy kilka dziennie raptem.
No nic, w poniedzialek bede wiedziec, czy jest jakas szansa czy mam sie nsdal meczyc. I synka przy okazji.
 
kum szkoad ze lekarka ma taki stosunek do cieraznej,powinna cie 'przekazac 'innemu lekarzowi wg mnei.jak wsio jest ok to nie martw sie bezdie dobrze.a Ty pryw chodzisz? ja bede do konc apod opieka mojego gina:) darunia bliźniaki maja super wage wiec nawet jakbyu co to bedzie dobzre:)tzrymam &&& ciesze sie z pozytywnych wiesci :)))
 
Witam się i ja,
gratuluje dobrych wieści z wizyt, i życzę powodzenia na dzisiejszych. Moja mam nadal mi przepowiada poród w przyszły piętek, ale ja chcę poczekać do lipca. Nacieszyć się jeszcze spokojem i ciszą w domu.
Darunia od razu parka :D masz już starsze dzieci?
 
reklama
Cieszę się z pozytywnych nowin.
To teraz tylko skończyć 36 tygodni i mycie okien, pastowanie podłogi, chodzenie po schodach...
Jak leżałam na patologii to schody były tak oblegane przez przeterminowane ciężarówki, że przejść się nie dało:-D

A jeżeli mamy dziś koncert życzeń to ja bym chciała urodzić 1 lipca, u nas wszyscy jak do tej pory są z 1 :laugh2:
ja września, mąż marca, a Karola listopada.

Planowane cc mam mieć pomiędzy 6-9 lipca, więc sam Junior musiałby podjąć decyzję ;-)
 
Do góry