reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Dziękuję :) właśnie też się zdziwiłam. Według mojego poprzedniego ginekologa powinnam być w 7 tyg. i 3 dniu, a tu dziś 8 wyszedł i sama nie wiem. Na karcie ciąży mam 7/8 tydzień więc dokładnie dowiem się pewnie na następnej wizycie. A to jeszcze 3 tygodnie.... Ech :)
 
Cześć dziewczyny:-D

Dziś byłam na drugiej wizycie na której miałam mieć zrobione usg. Na pierwszą wizytę wybrałam się prywatnie, ponieważ miałam plamienia, dostałam duphaston i kazała mi przyjść za dwa tygodnie - czyli dziś, zapisałam się już do przychodni na NFZ gdzie też przyjmuje mój lekarz.
Rano miałam pobraną krew i o 8 miałam wizytę, czekałam prawie 3 godziny, bo co chwila przychodziły kobiety z oddziału, które miały pierszeństwo (przychodnia znajduje się w szpitalu), ale nie o to chodzi. Okazało się że nie zrobi mi USG bo już nie da rady dziś, żebym spróbowała w czwartek u innego lekarza, kiedy powiedziałam , że nie bardzo mogę w czwartek, to ona z wielkim fochem, żebym się zapisała na 12 tc. Nie spytała o moje plamienia, kompletnie o nic, tylko wypisała kolejną receptę. Mało tego a pierwszej wizycie stwierdziła, że może być to 6tc, dziś również 6tc.
Miał to być dziś wielki dzień miałam zobaczyć moją fasolkę, a są tylko nerwy i nadal obawa czy wszystko jest na pewno w porządku :(
Nie pozostaje mi chyba nic innego jak szukać nowego lekarza....:crazy:
 
hpqscan0001.jpg
A to moja juz nie fasolka, bo ma 4 cm. Wyglada jak ufoludek he he
 

Załączniki

  • hpqscan0001.jpg
    hpqscan0001.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 99
Już po wizycie. Wszystko jest w porządku. Dzidziuś ma 1,31cm, serduszko bije 150 razy na minutę. Też wygląda jak bałwanek:-) Zdjęcie mam, ale zeskanuję jutro i zedytuję ten post. Torbiel nieznacznie zmalała - ma 4,5cm (poprzednio 5cm) Następna wizyta za 4 tygodnie, na niej usg prenatalne.

Edit:

DSC_0605.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0605.jpg
    DSC_0605.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry