reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

No jak parka to wiadomo, że dwujajowe :) ja liczyłam też na parkę więc też mam ciąże dwujajową czyli jeszcze tą najbezpieczniejszą z bliźniaczych a fachowo jak się ostatni dowiedziałam to dwujajowe to nawet nie bliźniaczki tylko dwojaczki czyli jakby dwie ciąże w jednym czasie :shocked2::laugh2:

no proszę, nie wiedziałam, że takie zasady panują ;-) Myślałam, że parka też może być jednojajowa, nie znam się na tym totalnie :)

dzięki za kciuki!
 
reklama
Powiem Wam szczerze, ze nie jestem zadowolona z dzisiejszego usg.
Poszłam ze skierowaniem, które lekarz mi wydał na genetyczne w 13 tyg ale nie wykorzystałam go bo byłam prywatnie...
Lekarz byl skrzywiony...Nawet na chwilkę nie pokazał mi dziecka...nic nie widziałam ,pozniej uznał, ze podejrzewa arytmię.
Mam wogóle watpliwosci czy on to usg dobrze wykonał ...bo 10 minut pozniej lekarz w gabinecie sluchal serduszka przez brzuch i bylo wszystko oki...no ale coz idę jutro na to echo serca (250 zł) mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze.
Coraz bardziej mam dosyc leczenia na NFZ...okazuje się, że co za damo to do d...
Czuje się zaniedbana przez mojego lekarza...nawet witamin mi nie zlecił...jak sama nie spytam to on nic nie powie.
Dzisiaj ani slowa nie powiedział mi na temat tej arytmi...dopiero inny lekarz w gabinecie mnie uspokajał....
 
Dziecko sobie leży na pleckach, z główką do góry, ale nogi... "po turecku", więc pewności nie ma. Doktor fajnie mnie pukał w brzuch i małe podskakiwało (strasznie się wtedy śmiałam, takie to było słodkie), ale zmienić pozycji nie chciało :))) ja też lubię siedzieć po turecku nawet w fotelu, więc się nie dziwię :)))

Wszystko u mnie dobrze, szyjka długa i zamknięta... Co by tu jeszcze... Ach, no taaak... Między nóżkami raczej nic się nie "dynda", jak to doktor określił :)))
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry