reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

i po glukozie bleeeeeeeeeeeeee.......... wyniki badań za tydzień..... usg zrobione, wszystko w porządku, maluszek rośnie, waży ok 670g i nadal nie wiemy jaka płeć, wiem tyle samo co w zeszłym miesiącu czyli niby dziewczynka ale nic pewnego nie nastawiać się czekać może za miesiąc będzie wiadomo... a za trzy to napewno...heee :p szkoda bo kupiłabym jakieś fajne ubranka a tak nie wiem czy kupować róóóóżowe czy nie... :D
 
reklama
natalunia- ciesze się, że wszystko dobrze. Szkoda, że nie dowiedziałaś się w 100%. Ale pewnie jak mówią, że dziewczynka to będzie dziewczynka.
 
Agatka2 -gratuluję udanej wizyty i dużej córeczki ;) chociaż jak tak czytam to przy 800 g niektórych maluszków to jeszcze kruszynka.
laperedhil- Tytek szaleje :) cieszę sie ,że wszystko ok. Uważaj na ciśnienie !
andzioszka - no to będzie parka :) gratuluję poznania płci...
malabiala - taka waga powala - Kubuś jest przesłodki
BabyPoznań - odleżysz co swoje i Cię wypuszczą, będzie dobrze :)
natalunia - życzę aby na kolejnej wizycie maluszek się ujawnił, najważniejsze, że jest zdrowy i rośnie :)
zwolineczka - Leoś jest śliczny !
rojku - Hania to kawał baby ;) już wiadomo skąd ten stoliczek.
meago - Wojtek pobija wagą wszystkich :) zdrówka dla Was :)

Ja na wizytę w poniedziałek... zobaczymy jak Marysia przybrała na wadze :) Czuję, że mam już co dźwigać ;-)
 
Natalunia- nie martw się! najważniejsze, ze z dzidziusiem wszystko w porządku. :tak:
Ja mam wizytę w środę i też nie nastawiam się specjalnie na poznanie płci. Wiadomo, że człowiek bardzo by chciał już wiedzieć, ale jak dzidziuś jest ułożony tak jak mój, że dupcię ma w miednicy, to cóż ja na to poradzę?:laugh2: najważniejsze, aby zdrowe!
 
Leosie to jednak bedą przytojniaki hehehe- cudny
Rojku Hanulka już duża, gratulacje
Natalka trzymamy sie zatem dziewczynki ;-)
Baby Poznań u mnie też są liczne zawsze bakterie i moj gin mówi, że to normalne.. hmmm 3maj sie

ale fajowe mamy dzieciaki ;-) mój Leon od rana dzis i boksuje i kopie jak szalony;-) brzuch cały skacze ;-)
 
Ja dzisiaj na wizycie dowiedziałam się że moja córcia to klocuszek bo waży 960 g :-) tak cudnie ziewała i machała rączkami do mamuni :-)

co do bólu kości łonowej to mam iść na konsultację do ortopedy który na usg stwierdzi jak duże jest rozejście i czy nie bedzie to czasem wskazanie do cc jeśli się rozeszło za dużo
mam nie dzwigać, i lezec na boku zeby kosci sie stykały ze soba:tak:
 
reklama
Do góry