reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

BabyPoznan kciuki zeby szybko i lagodnie minelo, napewno nic groznego i raz dwa bedziesz w domku.

Zwolineczka - cudasny jest Leos.
Wasze zdjecia 3d usilnie mi mowia ze szybko musze wyplate dostac i umowic sie na takie :tak:

Rojku gratki zdrowej Hani :)

ja sie nie znam na tych wagach, to jak moj teraz wazy 506g to duzo czy malo? bo ja sie modle zeby nie wazyl 4kg :-p
za 10 tyg ponoc mniej wiecej bedzie wiadomo jaki moze byc ;-)

meago gratki zdrowego Wojtusia - to chyba dorodny chlopczyk :tak:
 
reklama
a no to wg OM wyszlo ze wazymy tylko 56g wiecej :-p ale dr mowila ze jestem w 22 skonczonym tygodniu, a jak tu wpisuje termin OM pokazuje 23 tydzien i wage malego 450g.
ale co tam - wazne zeby zdrowy byl (i spal w nocy hahahha) :-D
 
Rojku nie strasz bo jak wpisałam 24 tydzień to mi wyszło 540 g a moja wazyła prawie 500 w 20 tygodniu....:shocked2: i tak sobie myślę że może ja to w październiku jednak ją wykluję bo w listopadzie to to dziecię może być zdecydowanie za duże :happy2:
 
No dziewczyny, ale wiecie, że te wagi to baaardzo są "przyblizone" bo sporo się mogą różnić od faktycznych. A poza tym nie wiadomo jak na tych kalkulatorkach to liczą. Czy skonczony tydzien czy bieżący :)
Wydaje mi się też, że dzieciaczki mają takie skoki z tym wzrostem. Raz rosną szybciej, raz wolniej.
 
malabiala- sliczne zdjecia, to ziewanie boskie.Piekna waga. Jak byłam na połówkowym lekarz nie mógł zbadać główki tak się martwiłam. Odrazu zrobił mi udg dopochwowo i się udało.
BabyPoznan - synek rośnie super. Ja też mam co każde badanie bardzo liczne bkterie, ale mój lekarz nic na to nie mówi. Zobaczymy jak teraz.
natalunia- czekamy na relacje z wizyty.
zwolineczka- śliczne zdjęcia.
rojku - Hania tez rośnie super. Jak to mówi moja babcia, nigdy nie wiadomo jakie dziecko się urodzi. Ale zawsze jest tak ktoś je mało rodzi duże dziecko, ktoś duzo, małe dziecko.
meago- jeszcze raz gratuluje.
 
reklama
Meago- piękna waga!:-)

MalaBiala-super zdjecia! :wink:

BabyPoznań-dobrze, że z dzidziusiem w porządku. A w szpitalu 3 dni zlecą, nawet nie zauważysz;-)

Natalunia-trzymam kciuki za poznanie płci! Później zostanę tylko ja:-D

Zwolineczka-śliczne zdjęcia :-)

Rojku- super, że z córą wszystko dobrze:tak:
 
Do góry