reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
BabyPoznan- będzie dobrze! dasz radę:tak:

MagdaPoznan- też tak wczoraj sobie o niej myślałam. Może kiedyś zdobędzie w sobie siłę i się do nas odezwie..a jeśli nie, to trudno, trzeba uszanować jej decyzję, bo nie wiadomo jak my byśmy postąpily na jej miejscu:-(
 
annie. gratuluję wizyty! Mnie też boli kość łonowa, albo coś w tej okolicy, bo ból czuję jakoś bardziej w środku... Muszę wspomnieć o tym na wizycie.

ursula ja też mam troszkę za niski cukier, ale u mnie na pewno nie jest to skutek małej ilości jedzenia:-p ale w Twoim przypadku na pewno coś w tym jest, pamiętam że kiedyś pisałaś, co zjadłaś w ciągu dnia i aż się przeraziłam, bo ja jem średnio 5 razy więcej:tak: No i tyję na potęgę:/

BabyPoznan dobrze, że z dzidziusiem wszystko w porządku. A Ty dasz radę z dietą, to tylko 3 miesiące.
 
dzięki dziewczyny oby wszystkie dzieciątka rosły jak na drożdżach :tak:

BabyPoznań napewno będzie dobrze i sobie poradzisz ;-)

i_carrie to jest właśnie taki ból w środku

ursula wcinaj i nie żałuj :-D
 
zwolineczka no dziś tak siedze i patrzę w te wymiary małej i wychodzi że ona od głowy do pupy ma 23 cm, udo ma 4,53 cm, wiec spokojnie jak sie wyprostuje to dobija do 30 ;) cały czas wychodzi mi na USG termin porodu 4 listopada pomimo terminu na 15. no ale może ta cesarka to dobra myśl...
 
reklama
Witajcie :) jakie te nasze dzieci duże...
Wizytę miałam wczoraj, niby wszystko okeej... szyjka prawidłowa, macica wysoko, co jak stwierdził lekarz na plus bo mała nie będzie się za szybko pchała do wyjścia, ale nie powiedział mi ile waży... ;/ sprawdził tylko serduszko na usg i powiedział, że niby usg nie jest szkodliwe, ale nie chce nadużywać i wszelkie pomiary będziemy robić bliżej rozwiązania... nosz kur...

Grunt, że wszystko dobrze.
 
Do góry