reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
jolka trzymam kciukasy ! oby leki pomogły i nie były drogie ;P)

dowiedzialam się od położnej że będzie jutro dobra lekarka na ginekologii. i na osłode ze szkoły rodzenia znowu dotalam dużo fantów ;) mam juz chyba z 5 butelek smoczków i pełno fantów :) co nie znaczy ze sie niemartwie...mam byc jutro ok 8-9 rano ..brrr
 
Ostatnia edycja:
akaiah fajnie ze Wam cos daja, u mnie na szkole rodzenia to tylko probka sudocremu :-p
a skad Ty dokladniej jestes mozna wiedziec? :-p

Jola! dobrze bedzie. Poleczysz sie i gitarka. szpital to tylko porodowka :tak:
 
Hej ja po wizycie

Mala jest głowka w dol ... wazy 1880 g ... wszystko jest dobrze nadal jest 100% dziewczynka:-):-) Ja dopiero mam na plusie 1,200:tak: dostałam juz zaszczyk na konflikt... KTG w normie bez skurczy jeszcze... i za 2 tygodnie znow wizyta :happy: dostane juz skierowanie do szpitala i znow badanie a w szpitalu zrobia mi ostatnie i czekamy na porod:tak::-)
 
kamilka87 to fajnie dzidziuś waży, chyba masz 12 kg na plusie a nie 1,200 bo trochę by było to dziwne jak dziecko waży 1880 g plus do tego wody płodowe, łożysko i te wszystkie tam rzeczy.
Ja jak narazie przytyłam do 10 kg ale jeszcze wszystko przede mną. Ja w czwartek byłam na tym usg III trymestru i wyszło że nasz Mikuś ma 1887 g ma długą nóżkę więc będzie długi po rodzicach:p Zdrowy jest i wszystko jest ok, oby tak dalej. Za tydzień idę na badania jakie mi zlecił gin w tym nieszczęsna glukoza już druga tym razem większa dawka bo aż 750 g nie wiem jak ja to wypije:/ i wizytę mam 20.09 Pani od usg powiedziała że stan ciąży jest na 32 tydzień i 4 dni a nie tak jak miałam w czwartek 31 tydz i 2 dni. I że termin jest wtedy 27.10. ale to pewnie przez to że jest duży:p no ale co ma być to będzie. Oby nie za wcześnie wyszedł i obym wszystko zdążyła przygotować na jego wyjście:)
A taka już dzidzia ze mnie:)
skanowanie0001.jpg
 

Załączniki

  • skanowanie0001.jpg
    skanowanie0001.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Żadne dziwne... ja będąc w szpitalu w kwietniu leżałam w sali z dziewczyną, która będąc na przełomie 7 i 8 miesiąca nic nie przytyła... taki urok. Jak mamusia ma trochę ciałka to dziecko ma z czego wyciągać :) ja mam już ponad 15 kg na plusie... poszło mi w brzuch i uda :-) mój P też przytył... najważniejsze, że mnie akceptuje taką jaką jestem i mówi " nie przejmuj się przecież nosisz owoc naszej miłości więc musiałaś przytyć " a ja się rozpływam... i żeby słyszeć takie rzeczy byłabym wstanie przytyć jeszcze z 15 . Mała będzie na świecie to zacznę zrzucać :)
 
reklama
Anna - nie pomylilam sie mam 1,2 kg na plusie bo do tej pory chudlam.. mala sciagala ze mnie wszystko.. i lekarz powiedzial ze mozliwe ze przytyje gora 2-4 kg.. Ja tamn sie ciesze bo nie czuje sie zle a mala jest zdrowa :tak:
 
Do góry