reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
zwolineczko odpoczywaj !!


a ja po wizycie..torbiel się odnawia, skierowanko do szpitala, bakteria jest obecna, wszytkie wymienione antybiotyki w antybiogramie nie mogę brać bo szkodzą ciąży ,prócz jednego ktory trzeba podawać jedynie dożylnie w szpitalu.. plus dodatkowy ,kolejny zresztą <6> zabieg marsupilizacji...jechalam od lekarza z płaczem, bo psychicznie wysiadam..mam dosc tego czegoś !! pytałam czy torbiel jest wskazaniem do CC , powiedział że tak ale jeśli "zgra" się on z akcją porodową...

co do szpitala, to jestem strasznie niechętna bo za pierwszym razem spieprzyli robotę to czemu ma być teraz dobrze ? :-( idę jutro do szpitala , dziś na spokojnie się spakuje, objem :p i zobaczymy. nie bede miala dostępu do neta niestety wieć odezwę się zapewno dopiero jak wyjdę.. mma pecha na 102 :sorry2:

no to lecę jeść i się pakowac. miłego dnia dziewczyny !
 
zwolineczka wlasnie wolałąbym mieć poród naturalny.. boję się cesarki , dluga rekonwalescencja poza tym mój ginekolog powiedzial ze w tak młodym <23> wieku niezalecana jest Cesarka..
 
akaiah - niestety jak nie urok to .... Oby dobrze zrobili tym razem, napewno zrobia dobrze. Nadzieje trzeba miec ze sie uda SN. Trzymam kciuki caly czas za Ciebie. Synus Ci wynagrodzi cierpienia.
 
reklama
rojku jestem bezsilna już i nie wiem co robić, wierzę ze te antybiotyki mi pomogą. jesli nie, to chyba zgloszę się aż do wrocławia do jakiegoś specjalisty. bo tu juz nie ogarniam..

dziekuje laherdil tez mam nadzieje ale to juz 6 raz bedzie ,wykańczające
 
Do góry