reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Oj strasznie smutne wieści ostatnio tutaj się pojawiają. Mam nadzieję, że wszystko z Wami będzie dobrze. A jeśli chodzi o CC to na prawdę nie ma się czego obawiać, czasami rekonwalescencja przy ciężkim porodzie jest dużo dłuższa niż po CC. Trzymam kciuki ...
 
meago - najgorsze jest to ze nie wiem czy jutro bedzie mial dyżur anestezjolog..bo w tym szpitaliku ma bodajże 2x lub 3x w tyg :baffled: , powiem w szpitalu co mi lekarz prowadzący powiedzial, bo nie chcę zeby sami decydowali, nie mam zaufania do szpitala bo bylam juz tam 2razy i nic dobrego z tego nie wyszło.

dziękuję za odpowiedź. chce miec to juz za sobą. najgorsze jest to ze po znieczuleniu miejscowym mialam okrpne bóle głowy i dlugo dochodzilam do siebie, wszytko mnie bolało i to tez dla dzidziusisa nie jest dobre :(
 
tylko wrocław 100km odemnie ale mój M pracuje ciagle , nie mam jak pojechać.. ale pojadę tam jak antybiotyki nie podziałają.
 
Akaiah- szczerze współczuję:no: trzymam kciuk, żeby to był już ostatni zabieg i ten ropień dal Ci spokój już!

Wklejam to co na głównym, bo nie mam siły pisać kolejnego posta.
Hej laski, ja już po wizycie.
A więc- cholestaza. nie ma bata... Dostałam jakieś leki, essentiale forte i coś na u, tylko nie moge się póki co nazwy doczytać. Zaraz lecę do apteki to wykupić. Mam się faszerować 3 razy dziennie, a do tego więcej mg na rozkurczenie łykać, szyjka mi się trochę skróciła. Za tydzień mam powtórzyć fosfatazę, jeśli będzie spadać to alleluja, a jeśli nie, to czeka mnie szpital i kroplówki. Ja nie chcę do szpitala!!!!:-(
 
reklama
Do góry