reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
maagsialekarze zawsze tak mówią, tylko że my nie zwsze ich słuchamy:( bynajmniej ja tak mam, że przeżywam :no: ale pomału staram się oduczać tego
meago mały wielki człowiek, osiągnie w życiu dużo:tak:
 
hej dziewczyny ciesze sie ze u was ok!
My tez rosniemy, chociaz poki co na 32tc mała wazy 1500, ale lekarz powiedzial ze to spoko ze po prostu urodzi sie mniejsza ale chyba dosyc dluga ( w sumie tak jak ja, wazylam chyba 2800 i 59cm). Mam tylko nadzieje ze urodzi sie w terminie i nie zrobi jakiejs niespodzianki wczesniej :p bo 2 miesiace to juz mało a jak pomysle ze to mialby byc miesiac a ja jesczze nic nie mam wyszykowne... Pozdrawiam!!!
 
Zdaję relacje po wczorajszej wizycie... Niestety brak poprawy, szyjka przygotowana, Leon odwrócony do wyjścia. Wszystkie wyniki usg są dobre, nasza Kruszynka waży 1030g. Musimy leżeć teoretycznie, a w praktyce muszę zawieść i odebrać dzieci ze szkoły. Poza tym rozmawiałam z lekarzem na temat mojego kręgosłupa i raczej on jest za cesarką, teraz muszę to skonsultować z moim ortopedą. Nie wiem już co lepsze ;/
 
reklama
Do góry