reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza.

Witam, moja pierwsza wizyta z dnia 10.02 według OM był to 5 tydz 3 dzien, lekarz był bardzo mało szczegółowy, powiedział tylko, że wszystko jest na swoim miejscu, i że zaprasza za 3 tygodnie to już coś będzie mógł powiedzieć. Nie wiem po tej wizycie zbyt wiele :( :confused:
 

Załączniki

  • 001aa.jpg
    001aa.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 1 588
  • 001bb.jpg
    001bb.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 1 832
reklama
Miałam dzis pierwsza wizyte. Pani dr zbadaął palcem i potwierdziłą ciąze. Dostałam skierowanie na morfologie glukoze i mocz. Mam łykac aby kwac. Wg OM 6tc. Wizyta kolejna w pon na której mi załozy karte.
Usg dopiero w 12tc
 
Uff ....:-) 5t6d i jest serduszko :-)zarodek ma 2,8 mm ale się cieszę:-)
z OM wychodzi 6 t5d ale owulacja było późno około 20 dc i dlatego ciąża jest młodsza.
 
Cześć:)
Dzisiaj miałam kolejna wizytę. Serducho bije i z maluchem wszystko w porządku, rośnie:) Ja dostałam luteine 100 2x1, duzo odpoczywamy i sie relaxujemy. Ogólnie wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku:)
 
K-U-_RZEPECKA_20140219_TV-_-_-_-_-_OBST_0001.jpg
No i jesteśmy po pierwszej wizycie. Cały czas beczałam. Jest nasza dzidzia i serduszko bije. Położna powiedziała że wszystko wygląda dużo lepiej niż w poprzedniej ciąży (przypomnę że niestety nie było dobrze, pamiętam Aniołeczku *21-02-2013). Duży pęcherzyk ciążowy, zarodek z bijącym serduszkiem. Według pomiarów 6t5d/6t6d i termin na 9 lub 10 października. Kolejna wizyta w Polsce, a tu (Rotterdam-Holandia) wracam na badania 17 marca. Pozdrawiam was wszystkie cieplutko!!!
 

Załączniki

  • K-U-_RZEPECKA_20140219_TV-_-_-_-_-_OBST_0001.jpg
    K-U-_RZEPECKA_20140219_TV-_-_-_-_-_OBST_0001.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 1 259
Fasolka.jpgA oto moja fasolka :) Ta sprzed 2 tyg. (6 tydz.) i z dzisiaj (8 tydz.) . Jak widać jest już na co popatrzeć - 12,5 mm ;) Serduszko też pikało :) nawet pępowinę widać. Ciąża jest młodsza o 4 dni niż wychodzi z OM. Na tym zdjęciu wygląda jak mała myszka ;) Zalecenia takie, że mam się oszczędzać bo widać jakiegoś małego krwiaczka...jakby bolało albo bym zaczęła plamić mam się natychmiast zgłosić do lekarza. Poza tym badania krwi, moczu, HIV i toksoplazmoza. Następna wizyta 27.03. Usg na 12 tydz. - 20.03 :)
 

Załączniki

  • Fasolka.jpg
    Fasolka.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 1 363
Ostatnia edycja:
reklama
Już go wizycie pęcherzyk piękny w środku zarodek którego niestety na tym zdjęciu nie widać ale widziałam na badaniu niestety stary sprzęt usg robione przez brzuch ale wiem że już się ładnie rozwija :-)następna wizyta 19 marca.
Dostałam komplet badań do zrobienia ale to bliżej wizyty :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry