reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Jaipur no to nieźle jak masz juz rozwarcie na 2 palce, pewnie jeszcze z tydzień i urodzisz.
Ja z rozwarciem na 1,5 palca chodziłam tydzień i potem urodziłam, ale wiem, że to w każdym przypadku indywidualna sprawa.
 
reklama
:no: Jestem w 37 tyg ciąży. wczoraj dowiedziałam się że mam paciorkowca.Mimo duzej wiedzy na ten temat, wpadłam w panikę. Boje się że nie zdąże na czas, albo że podany antybiotyk nie zadziała. Czy któraś z Was ma bądz miała podobny problem?
 
dobrawa mamy wątek :nasze wizyty u lekarza i zdjęcia USG" i tam akurat dziewczyny opisywały temat paciorkowca.
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt
Hope pozbądż się tego dziadostwa, Ja będę miała zrobiny teraz ten wymaz na poniaedziałkowej wizycie, juz się denerwuję.
Jaipur ty się nawet nie zorjętujesz kiedy urodzisz jak już na dwa palce masz rozwarcie:-),życzę ci ekspresowego i bezbolesnego porodu:tak:
 
DZięki dziewczyny, wiem o tym, ale uważam że ten temat wymaga wiecej uwagi niż kilka postów w ogólnikowym temacie. :) szukam grupy wsparcia, bo bardzo sie boję...
 
reklama
no balonik fajna sprawa, ale nie stac mnie na niego :p
przeczytalam gdzies na forum ze jeden tatus kupil zonie w sexshopie dmuchanego penisa ktory robi za to samo :p :-):-)
 
Do góry