reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Misia spokojnie, będzie dobrze, najważniejsze że jesteście w domku to możesz odpoczywać.
Poziomki to jak Twoje wyjdą na świat to z Ciebie mało co zostanie...;-)
 
Ja juz za poziomkami nie nadazam...przytyla tylko 3kg, maluchy razem waza 5kg, a ciaza blizniacza wazy 11,5kg ? Nie kapuje tu czegos, juz ta moja ciaza calkiem mi sie na mozg rzucila...

Misia ty juz 36tydz to juz spokojnie mozesz rodzic

Hope dzieki za wyjasnienie

a z reszta mam ciesze sie razem na dobre wiesci
 
Misia odpoczywaj a mały wyjdzie jak mu będzie wygodnie, już na szczęście nie musimy się bać wcześniactwa.
poziomki niezłe te Twoje kluseczki, od razu po porodzie Ci spadnie te 11kg,
Ciekawe jak tam moje KTG będzie wyglądało za tydzień, dzisiaj robiłam na planowej wizycie, wyszły skurcze do 40,no ale wiadomo ,ze to te ćwiczenia macicy.A rozwarcie na 2 palce:-D czyli w miarę dobrze idą przygotowania .
 
Majowa mamusia gratuluję udanej wizyty

Misia trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&&

Jaipur
widać kto będzie następny w kolejce do porodu :)
 
jaipur nie mogę sobie darowac , że nie kupiłam balonika :/ kupowałaś go przez internet? jeśli tak, to jak długo czekalaś? może zdążę jeszcze poćwiczyć...
 
bra myślisz, ze to przez balonikowanie?:-D
co do przesyłki to była w 24h:) tak, kupiłam przez ich stronkę.Zdążyć to napewno zdażysz,bo od 36 tygodnia są ogólnie zalecane ćwiczenia.
 
reklama
jaipur no tak sobie myslę, że może to ten balonik :) nie wiem co ty tam jeszcze praktykujesz ale do balonika sie przyznalas ;))))) jak tak dalej pójdzie, to tobie na porodówce juz tylko parcie zostanie, bo rozwarcie będzie juz zalatwione :)))) a na poważnie, to faktycznie epino chyba działa, co?
 
Do góry