reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
No to rzeczywiscie zaczyna sie dziac. Majowkowe mamusie robia siekwietniowe.
Ja i Poziomki to znamy date... Poziomki w kazdym razie na pewno a ja cos na przelomie 14-16 kweitnia mam nadzieje.
Wszystkim jednak zycze donoszenia jak najdluzej.
Mandrzejczuk czy gestszy sluz to oznaka zblizajacego sie porodu???
 
Ja tam na razie się nie szykuję na poród moje maleństwo musi cierpliwie poczekać do maja na swoją kolejkę :tak::-p bo przecież jeszcze wybieramy się na Święta na Podkarpacie do mojej siostry więc mam nadzieję że nie sprawi Nam psikusa :-p ale będziemy mieć wizytę 20 kwietnia i wtedy się okaże co i jak i czy mamy zielone światełko. :tak:

Jolek- hmm chyba mało się dowiedziałaś z wizyty? a jak wyniki ? czemu Cię straszy szpitalem szybciej ?
 
Ja tez juz po wizycie :-) Wszystko OK :-):-) Niunia ma juz 3 kg i wg tego termin przesunal sie na 28 kwietnia. Ale ja tez chce byc majowka :p
Wszystko w jak najlepszym porzadku, z szyjka jeszcze zadnych zmian, pozniej wstawie zdjecia bo w koncu odslonila troche buzke ale nadal trzyma nogi na glowie :-)
 
Jolek dziwne ze chce cie polozyc jak nic sie nie dzieje. Moj lekarz to kieruje do szpitala jak jest sie tydzien po porodzie. Oczywiscie jak wszystko wporzadku jest.

Daria gratuluje udanej wizyty;) Boshe my juz 3 kilowe klocki nosimy hehe:p A ja pamietam jak sie cieszylam ze juz pol kilo ma mala;P
 
ja tez juz po wizycie:-)
mały troszke zwolnił z przybieraniem na wadze, ma teraz 2400g:-) czyli moze nie bedzie ponad 4 kg:-)
nastepna wizyta 27 kwietnia, szyjka jak narazie bez zmian, glowka jeszcze wysoko, malemu jest dobrze i narazie sie mu nie spieszy:-)
oby tak dalej:-)
 
reklama
wczoraj miałam usg
zdjec nie bede skanowac bo dzidzia jest na nich partiami
ale wiem, ze bedzie na 100% dziewczynka i ze ma dlugie nozki i raczki ( ma 33 tyg skonczone a ich dlugosc przypada na 37 tydzien) lekarz stwierdzil ze bedzie duza (co mnie nie pociesza) w sumie to chcialabym urodzic troszke wczesniej chociaz tydzien...bo pierwsze dziecko rodzilam 4 dni po terminie i dla mnie to czekanie to byla katorga...
 
Do góry