reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

hehe wyjdzie na to ze polowa maja rozpakuje sie w kwietniu a ta druga polowa maja przenosi na czerwiec i nie bedzie majowek hihi;)
A tak powaznie wazne zeby dzieci zdrowe byly. Ja jutro zaczynam 37 tc jak dla mnie moge rodzic za tydzien bo jeszcze lozeczko musze zlozyc hehe;P Ale wizyte mam 15 wiec sie dowiem co i jak na dzien dzisiejszy startuje jeszcze w kwietniu zaraz po swietach
 
reklama
Gratuluję wizyt :-) Posypały się zwiastuny kwietniowych porodów ;-) Trzymam kciuki za wszystkie - kwietniowe, majowe i czerwcowe!
 
O kurcze jakie nowiny, mnie się powoli kończy 36, lekarz już na tydzień temu poród zwiastował, a ja trzymam sie twardo do tego 1 maja :-)
 
Ania odpoczywaj dużo i będzie wszystko ok:)
Ilonka ale duża kluseczka mieszka u Ciebie w brzuszku:)
Adeczka trzymam kciuki za Was, wow to Ty też już może za tydzień będziesz miała maleństwo przy sobie:)
Poziomki kurcze a Ty w poniedziałek już będziesz rozpakowana, nieźle:)
Karolka, emikaa, jaipur gratulacje udanych wizyt.

Widzę, że już pomału majóweczki będą się rozpakowywać, mi kwiecień nie grozi bo mam termin na koniec maja, ale mam nadzieję, że w maju urodzę bo ja też jestem majóweczką.
 
Koniczynko a jak ty moja droga liczysz, według twojego licznika kończysz 37 tydzień :-) Chcesz nas tu okiwać czy dzidzię?
 
Raczej dzidzię żeby dotrzymała do maja;) Z tym liczeniem jest w sumie dziwnie, bo położna mi liczy tak jakby był 36, lekarz jak 38, a suwaczek jeszcze inaczej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i ja po wizycie. Szyjka skrócona ale nie wiem o ile młody główką już napiera. Następna wizyta 18tego i od razu KTG będę miał. Pani doktor coś wspominała o szybszym położeniu do szpitala ale to na następnej wizycie ma się bardziej rozwinąć. Teraz kazała łykać nospę bo zaczął mi się brzuch przy niej stawiać więc chyba nie ma kobieta na mnie dobrego wpływu :/
 
Do góry