reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ja tam nie zamierzam rodzić w kwietniu, 10 maj to 10 maj :-)

I trochę mnie bawią te przepowiednie lekarzy po doświadczeniach jakie mam, chodzę z rozwarciem, miękką szyjką i skróconą już od 8 tygodni i jakoś nie urodziłam :-)
I wcale nie czuję, że to już. Ba, czuję, że to jeszcze trochę potrwa.

Ania odpoczywaj póki możesz ale wcale nie zdziwię się, jak spokojnie dotrwasz do terminu. Twoje dane nie odstają od ogółu, na tym etapie ciąży są normą.

Ilonka kawał dzidzia ci się szykuje, oj nie zazdroszczę ;-) Ubranka od razu 62 pójdą w ruch.

Adeczka ważne, że dotrwaliście tak długo, 9 miesiąc już masz, można rodzić. Przynajmniej wiesz co i kiedy cię czeka, a my trwamy w wielkiej niewiadomej i oczekiwaniu. Wszystko ma swoje dobre i złe strony.

Jaipur zaraz 38 tydzień, co tu dużo mówić, szykuj się :-)
 
reklama
Dziewczyny to zaraz się zacznie ,a dopiero poczatek kwietnia:-D w takim tepie to połowa nie dotrwa do maja będąprezeciki na świeta ,najwazniejsze ze dzieciaczki juz prawie donoszone.
 
Dziewczyny, nie szalejcie tak, bo tu się nam zaraz w kwietniu pół maja rozpakuje:) Czekajcie na nas:) Miały być majowe mamusie, a Wy co?:) A tak całkiem serio mówiąc, ważne, że dzieciaczki już donoszone i zdrowo się rozwijają. Będzie dobrze, uszy do góry:)
 
O mamusiu ja nie moge wchodzic na ten watek, bo mnie przerazenie ogarnia totalne! :szok::szok::szok: To jak 2 tyg temu mialam lekko skrocona szyjke w szpitalu to moze i u mnie juz tam cos postepuje? Od ponad tygodnia mam bole podbrzusza takie jak na okres mniej wiecej,a wczoraj mialam gesciejszy sluz, juz ja sobie zaraz objawy porodu wmowie i to przez Was bo polowa na kwiecien sie przenosi ;-) nie robicie tak dziewczyny, Poziomkom moge wybaczyc ale reszta? Ja mam jeszcze poltora miesiaca do przenoszenia, a przez te schizy to chyba juz zaraz urodze :-)
 
a ja wam powiem, że póki co jakaś spokojna jestem. dla mnie ważne, aby donosić do 36 tygodnia, potem mogę rodzić :D
 
reklama
Do góry