reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Ilonka urodziłam Gabi 4400 w 2,5 godz więc się da;-)

Karolka 2 cm szyjki to jeszcze całkiem sporo a pewnie chciał Cię nastraszyć żebyś się nie przeciążała:)
Jak to ostatnia wizyta za 2 tygodnie i już nie??
 
Wizyta za dwa tygodnie ostatnia wg. mojego ginka bo on twierdzi że urodzę jakoś tak po tej wizycie a jak to będzie to się okaże.
A kwietniówką to nie chcę być, ja muszę być majóweczką bo sama jestem z maja, a i na Wielkanoc chciałabym być jeszcze w domku...
 
Adeczka w poniedziałek najpóźniej :D

karolka skoro to taki prorok to dawaj go to dziewczynom poprzepowiada:) Nie da się określić że ze 2 tygodnie to Pani pochodzi i już bo nawet z rozwarciem 2 centymetrowym można łazić tydzień
 
reklama
he he karolka ja mam termin na twoje urodzinki :) Ale nieważne...ważne żebyśmy urodziły zdrowe maluszki , a data już jest mniej ważna :)
 
Do góry