reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
ypra współczuję przeżyć, co za niekompetencja :szok:

Moja ciocia urodziła dziecko w lipcu a w styczniu następnego roku jej pierwsza córka (23 lata) urodziła swoje dzieciątko więc w niedługim czasie została i mamą i babcią :-) My od początku myśleliśmy o 2 bobasów. Mąż chciałby żeby odstęp między nimi nie był większy niż 2 lata, ja bym wolała troszkę większy ale niewiadomo jak sie to potoczy, miedzy innymi ze względu na finanse. Zobaczymy jak się to poukłada. Narazie czekamy na pierwszą córcię, lekarz przewidywał po ostatniej wizycie poród w niedługim czasie ale jeszcze się twardo trzymam:-D Wizyta 13stego. Ciekawe czy mi zrobi KTG, bo jeszcze nie miałam robionego :)
 
ja dziś po wizycie zrobiła wymaz na GBS i usg klucha waż@y ponad 3kg główka wysoko w pozycji startowej wszystko w jak najwiekszym porzadku za 2 tyg na ktg i tyle no i skierowanie na badania
 
reklama
aaniaap odpoczywaj więc jak najwięcej, oszczędzaj się ile możesz i będzie oki :)
ilonka klopsika masz w brzuszku, ale superancko,że rośnie zdrowo, to jest najważniejsze :)
 
Do góry