reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

no i ja się przyłącze do tego że być może nie będzie maj :/ termin na 11 , ale po dzisiejszej wizycie ginka powiedziała,że ona bardziej święta by obstawiała, maluch już głowką mocno naciska na kanał, podobno juz tam sie wpasowuje...no i szyjka ma 1 cm, a 2 tyg temu na wizycie miała 2 cm...
 
reklama
Widzę, że większość ma rodzić przed terminem..;-)
Ale najważniejsze, aby dzieciaczki były zdrowe..
To ja mam na koniec maja termin.. Więc chyba zostanę majową mamą..:-D
I tym, które są przed wizytami to życzę udanych i dobrych wieści..;-)
 
Mamuśki trzymajcie się ! będzie dobrze bo przecież musi być prawda :tak:

Każda kolejna wizyta będzie coraz to bardziej ekscytująca dla Nas wszystkich :-)
 
ja też się dowiedziałam dzisiaj ,że raczej się rozpakuje przed świętami(chociaż nigdy nic nie wiadomo na 100%)Szyjka rozpulchniona, podkrwawia, mocno skrócona.Maluch w brzuchu spory- taka ocena z macanki.Jak wytrzymam do 19.04 to będzie usg szacujące wagę i wtedy zdecydujemy jak urodzę.Od 9 kwietnia mam donoszoną więc można już wtedy startować;-)

ponoć mam jakieś skurcze- ale ja ich nie czuję:-D
 
Jaipur co za wiadomości ... torba spakowana???? Bo z tego co piszesz to lada chwila może się zacząć
 
reklama
Gratuluję wizyt. Maluchy rosną jak na drożdżach. I pchają się widzę w kwietniu po kolei. Na maj zostanę sama :(((
 
Do góry