reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ania odpoczywaj duzo:-) przyda Ci sie i bedzie wszystko dobrze:-)
ilonka no no kluseczka, swietnie sie rozwija:-)
daria ja tez ide jutro na wizyte, juz nie moge sie doczekac:-)
 
reklama
ilonka, niezłe ciałko Zuzki 3 kg! Super.
aniap, to się musimy z zamówieniem kocyków umówić na priv jak się tak Oli spieszy ;-).

A ja nadal na wizyty co miesiąc jeżdżę. Teraz mam 13 kwietnia, a potem 5 maja dopiero. Chyba poproszę o wcześniejszą wizytę. Co radzicie?
 
Ja tylko krotko, bo juz pisalam o tym na innym watku. Dzis po wizycie ustalono termin wywolania porodu na 13 kwietnia, takze niestety corcia majoweczka nie bedzie.
Duza tez nie jest az sie martwie jak mala bedzie, ale teraz juz za pozno na wszystko, pozostaje miec nadzieje, ze urodzi sie cala i zdrowa.
 
Niestety tu nie podaja wagi. Pani doktor powiedziala dzis, ze duza nie bedzie, ale tez bardzo mala tez nie. Mozna to interpretowac w wieloraki sposob. Maja urodzona w 36+1 tc wazyla 2400. Jesli Lenka dojdzie do 2500-2600 bede szczesliwa. Jeszcze mam jedno usg prawdopodobnie w przyszly wtorek to zapytam jak tam jej wymiary. Juz nie wazne czy duza czy mala, ale czy rosnie i dobrze sie rozwija
 
Ania poleniu**** należy Ci się:tak:

Ilonka usg zaniża wage :-D gratuluje kluseczki

Matusia poproś o wcześniejszą wizyte pod koniec trzeba co 2 tygodnie chodzić

Adeczka to będzie 38 tygodni,spokojnie malutka zdąży jeszcze troszke tłuszczyku odłożyć:*
 
reklama
Witam się i ja po wizycie, oto słowa doktorka:" szyjka skróciła się od ostatniej wizyty z 3,5cm do 2cm, wszystko jeszcze zamknięte, ale raczej do terminu pani nie dotrwa. Raczej zobaczymy sie jeszcze na wizycie za dwa tygodnie ale później to już raczej nie. Dobrze by było żeby wytrzymała pani jeszcze te 2-3 tygodnie. Proszę dużo leżeć."
 
Do góry