reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

majowa mamusiu ważysz 47 kg?! jak to możliwe, z jaką waga startowalas jeśli można spytać? bo az ciekawa jestem :)
 
reklama
I my już po wizycie. W zasadzie wszystko w porządku. Synuś waży 2 kg, tylko ma główkę bardzo nisko, więc muszę dużo leżeć i brać magnez+B6 i nospę. Ja jestem bardzo drobna a Maluszek jak na mnie dużawy (ja 2 kg miałam jak się rodziłam, mój mąż również;-)) a ja obecnie ważę 47 kg, ale mam nadzieję, że dotrwamy do końca szczęśliwie i ze damy radę rozpakować się naturalnie

Gratuluję Wam wszystkim udanych wizyt i pięknych, dorodnych Maluszków:-)

majowa mamusia nie martw się .. pociesze Cię o tyle że moja bratowa też chudziutka była.. choć wagę startową miała mniejsza niz ty teraz , to w ciąży dużo przybrała u urodziła synka prawie 3 kg a później córkę ponad 4 kg...
to moze i dasz radę:tak:
 
Rowniez gratuluje udanych wizyt :happy:
Ja tez dzisiaj bylam u gin.Wszystko ok,maly wazy 1360 g i mierzy okolo 38 cm
Znowu nie chcial dac posluchac serduszka :sorry2: Krecil sie i kopal w ten czujnik :rolleyes2:
A juz prawie zasypialam na tym lezaku.Nastepna wizyta 5 kwietnia.
Do tego jestem przeziebiona :confused2:
Majowa Mamusia Kurde , niezle 47 kg w 30 tc i 2 kg dzidzia :huh: Ja startowalam z waga 43 kg a jak mnie wazyli 10 dni temu to wazylam 54 kg ,ale cos czuje ze znowu mam juz 2 kg wiecej :sorry2:
 
Ewelina, Majowa, gratuluję udanych wizyt :-):tak:
Jeśli statystycznie tygodniowo zdrowe maluchy przybierają 200 g, Majowej powinien ważyć jakieś 3800 o ile wykluje się w 40 tygodniu :-)
 
Dziewczyny i ja was bardzo przepraszam że tak ogólnie, wszystkim wam gratuluję udanych wizyt, ślicznych zdrowych maluszków i mam nadzieję że wszystkie złe wyniki się poprawią:-)
 
Ewelina, Majowa Mamusia - gratuluję wizyt. Dobrze, że wszystko dobrze :)

Alex ja też we wtorek wizyta. Jak zdążę zrobić badanie na hbs bo oczywiście jakoś dotąd nie zrobiłam. Znowu mi te 4 tygodnie zleciały jak cholera. Teraz chyba już co 2 tygodnie każe mi przychodzić... Zobaczymy.
 
reklama
Do góry