reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratuluje udanych wizyt. :)

Styna trzymaj sie cieplo i uwazaj na siebie. W Anglii zimno wiec jesli tu zostajesz na urlop to ubieraj sie cieplo. Miejmy nadzieje, ze w koncu ci te omdlenia przejda.
 
reklama
Wróciłam właśnie z kolejnego usg i jest nieźle. Mogę już zacząć normalniej żyć ale odpoczywać, oszczędzać się, nie dźwigać i nie przemęczać. Nawet seksu mogę spróbować :-D. I po chleb iść do sklepu. I do kina.
A maluch ma już ponad 10 cm crl i 16 tydzień czyli tak mniej więcej jak wg @ chociaż początkowo był 2 tyg młodszy. A co do płci to dalej nie ma pewności czy to chłopak, raczej tak wygląda ale może się jeszcze zmienić, może to jednak pępowina. Następna wizyta 27.12 jeśli nic się dziać nie będzie - połówkowe. I jeśli ten dzidziol taki ospały jest jak na usg to nie ma się co dziwić, że ruchów nie czuję jeszcze bo trochę łapką poruszał, nóżkami ale ogólnie śpioch. Po mamie :-)
 
Cieszę się z Wami dziewczyny z tych dobrych wieści oby dalej też tylko takie były!:) Trzymam &&&& za nas wszystkie!!!:):):)
 
cieszę się że wszystkie wizyty udane:tak:wyniczki dobre a dzieciątka zdrowe
Zapomniałam o zdjęciach, a w edycji posta jest tylko "podaj URL zdjęcia"

Zobacz załącznik 303138 Zobacz załącznik 303137

Kamciu przepraszam, że utrudniam, może mogłabyś to jakoś skleić w jeden post? Bardzo dziękuję :)

Zobacz załącznik 303139

poziomki dziękuję bardzo :-)

Ja rowniez trzymam kciuki musi byc dobrze:)

Dodaje zdj mojego skarba musialam troche pomyslec jak je wrzucic na komp. w inny sposob ale udalo sie ,zdjecia zrobione 13 tyg 5d ciazy,na pierwszym troche sie wiercil dzidziolek i jest troche nie wyrazne.pozdrawiam
Zobacz załącznik 303298Zobacz załącznik 303300Zobacz załącznik 303299
super zdjęcia dziewczyny
melia a ta łapka jest boska..
j mam podobną od Vi , i skrzyzowane nózki:-D


dziewczyny mam prośbę tak na poważnie..
piszcie tylo o wizytach w tym temacie... bo już doczytałam o pogodzie , czy o kawkach itp...
a o tyle trudniej mi to przenieść do właściwego tematu jeśli jest pół posta na temat a pół nie..
i musże kopiować kasować itp.. a z kilku dni naprawdę wertować strony co chwile to trochę ciężko...
z góry dzięki...
 
gratuluję udanych wizyt :) my wczoraj byliśmy na usg 3 d, mój A. pierwszy raz widział dzidzie :) wzruszył sie jak słyszał serduszko :)ogolnie wszystkie badania ok :) przeziernosc 0,9,badanie trwało ok.30 min,a malenstwo taaaaak ruchliwe ze szok, az lekarz stwierdził że szalone hehhehe.Moj A sie smiał ze jak podrosnie dzidzia i nadal bedzie tak szalec to nieżle da mi popalic...nastepne usg3d ok 22 tc, a wizyta z normalnym usg 7.12.
Obysmy do konca słyszały same dobre wieści:)
 
reklama
super ze wszystko ok milla:tak:
a ja to jak czytam o przeziernosci to od razu zerkam na suwaczki żeby sprawdzić czy nie za późno koś to badanie robi:-p
bo mi się wydaje że już wszystkie się szykujemy na połówkowe:-D
 
Do góry