reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
o widze że najbliższe dni okażą się dla niektórych z nas bardzo emocjonujące czy dzidziuś pokaże się co ma między nóżkami
 
No to jestem:tak:


a więc, na poczekalni spędziłam ponad 2 godziny...
Przyszedł lekarz spojrzał na skierowanie i bez badania bez niczego mówi, że nie widzi sensu, aby zatrzymywać mnie w szpitalu...
bo jest to za "wczesna" ciąża, aby to potwierdzić... i na skierowaniu nap. mi, że mam się zgłosić 16 grudnia na jednodniowy pobyt w szpitalu...
to go pytam? czy na pewno to nie zagraża Dziecku?
stwierdził, że nie...
Pojedziemy 16 i wtedy przebadają mnie dokładnie i jeżeli wtedy coś się okaże, to jakieś zalecenia... ale ten lekarz powiedział, że takie rzeczy mogą się dziać gdzieś w 36 tc...
oczywiście nadal drążyłam czy na pewno?
to powiedział, że on mnie może położyć, ale co ja wtedy chcę robić w tym szpitalu? Rodzić w 17tc:szok: czy chce usunąć ciążę:szok:
odp., że zwariował, no to stwierdził, że dlatego tak powiedział BO NIE MA PRZYCZYNY ABY LEŻEĆ...

Nie wiem co ten mój doktorek,
zawsze jakieś podejrzenie...
No, ale z drugiej strony to dobrze, bo jak coś, to dmucha na zimne...

no, ale nic! Przebadają mnie i wtedy zobaczymy...
Na razie przez 3 tyg nie myślę o tym...


a tak w ogóle jestem tak późno, bo trochę zboczyłam w drodze powrotnej o 50 km:-p
no i w ogóle jak wracałam już do domku to słyszę, że coś mi w kole trzeszczy:szok:
myślałam, że złapałam gumę, ,a co najlepsze, to jeżdże bez zapasówki...:szok:
ale na szczęście wszystko było oki:tak:


jestem padnięta...
 
Dzisiaj miałam wizytę u Pani Doktor :) I słyszałam pierwszy raz jak bije malutkie serduszko:-):-) ciągle bym to mogła słuchać :-D, USG będę miała na początku stycznia, na wizycie w grudniu dokładnie będę wiedziała. Ahhh :-)
 
a ja mam w poniedziałek wizytę i nie mówiłam nic mojemu że spytam się o płeć on sądzi że to na kolejnej wizycie, ale będzie miał minę i niespodziankę, normalnie mnie tak nęci aby mu powiedzieć że się spytam ale trzymam dziób na kłódkę :)))

poniedziałek to już za całe 2 dni. szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

dziewczyny wy dobrze wiecie jak to jest umierać z ciekawości co ma się w brzuszku.
 
yra245 oj wiemy ja w środę będę pytać co tam siedzi i już nie mogę się doczekać.
Drobne pytanie czy któraś z was miała skutki uboczne brania witamin w ciąży, bo ja od poniedziałku biorę i od tego momentu strasznie boli mnie głowa cały czas.
 
reklama
witajcie no ja też już po wizycie u Pana doktorka wszystko jest ok skupił się na usg narządów malca i wszystko gra gitara na swoim miejscu jupi :-) a co do plci to będzie niespodzianka na święta bo i tak dzidzia nie pokazała nam się dzisiaj co ma między nóżkami
 
Do góry