reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

No to chyba u mnie w szpitalu nie powinno być z tym problemów :) Bo mój P. bardzo by chciał być na tym USG.
Tichonek na pewno będzie wszystko ok ;) Oj bym chciała już to USG.
 
reklama
Bubbles śliczne maleństwo i super wiadomości.
Kamcia trzymam kciuki za Ciebie, na pewno wszystko jest ok.
A ja nie mogę się doczekać kolejnego USG, a termin dopiero 4 listopada:(
 
Dzieki dziewczyny za wszystkie informacje. Polozna juz byla i badanie krwi w szpitalu mialam. 28 pazdz ide na USG i na badanie krwi zwiazane z wykryciem zespolu Downa, wiec mam nadzieje ze karte wydadza mi wtedy. Co do poloznej to cisza na morzu nawet nie wiem kiedy i czego sie moge od niej spodziewac. Dzieki Bogu nic mnie nie boli, nic zlego sie nei dzieje oprocz moich glupich snow, w ktorych codzien sni mi sie dzidzia....
 
Jesli mi sie udalo wkleic to moja dzidzia. Scan zrobiony w zeszly piatek, 8.10 u polskiego gin...
 

Załączniki

  • scan0001.jpg
    scan0001.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 55
adeczka jak dobrze dojrzałam 2,31 cm. szczęścia:-)Ładnie dzidzię widać:tak:
Jak to serce się od razu cieszy jak człowiek popatrzy na takie piękne foteczki:-)
dzieciaczków.
Mam nadzieję,że i ja jutro będę mogła się pochwalić swoim Szkrabikiem:tak:
 
Kamcia - kciuki z całej siły zaciśnięte :)
Adeczka - śliczna dzidzia:)
Bubbles - Twoje dzieciątko też piękne :)
Tichonek za Ciebie też mocno kciuki trzymam :)

Ja kolejna wizyta + usg 26 października
 
Drogie Dziewczynki, długo szukałam jakiegoś mądrego forum, które pomoże mi szczęśliwie przeżyć ciążę i tak trafiłam do Was:) Termin porodu mam wyznaczony wg USG na 22 maja, bo według terminu OM się nie dało, z uwagi na moje długie i nieregularne cykle. To moja pierwsza ciąża, wiele wątpliwości mnie trapi, ale znajduję tu dużo odpowiedzi na swoje pytania:)
Jeśli chodzi o wizyty u gina, byłam na USG w poniedziałek 11.10, był to 8tc1dz i widziałam bijące pięknie serduszko:) Doktor mówi, że wszystko jest ok. Następne badanie mam wyznaczone na 5 listopada, żeby wykluczyć wszelkie wady genetyczne.
W każdym razie witam Was gorąco, pozdrawiam i życzę wszystkiego naj:)
 
reklama
madzik_k witaj serdecznie i powodzenia dla ciebie i maleństwa !!!
bubles i adeczka śliczne maleństwa
tichonek powodzenia i na pewno wszystko jest ok
kamcia odezwij się jak wrócisz trzymam kciuki

Ja dzisiaj miałam moją pierwszą wizytę z położną, głupia baba przez 10 minut próbowała mnie namówić na poród w domu. Już raczej nie spróbuje więcej bo jej grzecznie, ale stanowczo wyjaśniłam, że lepiej się czuję jak obok jest respirator i cały sprzęt medyczny którego w domu nie mam, i uważam to za dużo bezpieczniejsze dla mnie a przede wszystkim dla maleństwa. Co wy myślicie o pomyśle porodu w domu??
 
Ostatnia edycja:
Do góry