reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ja miałam tak jakby comiesięczny tyle, że coraz słabszy okres do 4 miesiąca ciąży teraz synek ma już 15 miesięcy i jest zupełnie zdrowy. Ale wtedy też strasznie się martwiłam, tyle,że lekarz pocieszal mnie, że niektóre kobiety tak mają i przez to późno dowiadują się, że są w ciąży. Ja dzięki innym dolegliwością dowiedziałam się dość szybko, ale na poczatku brałam antybiotyki na grypę jelitową, bo skoro miałam okres to lekarka pierwszego kontaktu stwierdziła, że to napewno grypa. Na szczęście mojego męża coś natkneło i kazał mi zrobić sobie test.
 
reklama
A ja miewam jasnoróżowy śluz (plamienia) od ektopii. I nie jest to niebezpieczne, trzeba jednak się oszczędzać, uważać z seksem, nie dźwigać i nie przemęczać się.
 
Kochane ja też po usg, dzidzia ma 11 mm i według usg jestem w 7 i 4 dni ciąży:happy2: Serducho bije Moje malutkie...
Tylko nie spytałam o termin porodu ale pewnie ginek mi powie na następnej wizycie:happy2:

Hope gratuluje:happy2:
 
no i wyjaśniło się :) boziu jak ja kocham mojego ginka :) ostatecznie stwierdził że jestem w ciąży i to prawidłowej ale o wiele młodszej niż myśleliśmy - czerwiec a to co w jajniku to jest ciałko żółte i już powoli się wchłania :):):)
takze cieszę się niesamowicie ale dwóch "wspaniałych" lekarzy zjadło mi tyle nerwów wysylając do szpitala z ciążą pozamaciczną że nawet sobie tego nie wyobrażacie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nooo to super... to jaki masz teraz dokładnie termin?? :-)

wszystkim po usg gratuluję i przypominam o liście majóweczek:tak:
 
reklama
Do góry