reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

O a tu same dobre wieści:-)Gratki dla oficjalnych majówek i czerwcówki;-)Julisia zostajesz z nami czy na czerwcóweczki się przenosisz?
Ja na USG dopiero w połowie października się wybieram,buuuu... tak bym chciała już...:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
O a tu same dobre wieści:-)Gratki dla oficjalnych majówek i czerwcówki;-)Julisia zostajesz z nami czy na czerwcóweczki się przenosisz?
Ja na USG dopiero w połowie października się wybieram,buuuu... tak bym chciała już...:sorry2:
tichonku a na którego masz??
bo ja się wogóle pomuyliłam z moim wezwaniem..
i w niedziele chciałam się upewnić co do godziny a ja patrzę a tam październik a nie wrzesień:sorry2:
 
ViKamciaG ja do GP idę w piątek więc wizytę w szpitalu pewnie dopiero na początek grudnia dostanę:sorry2::-DNie mówiąc o USG:dry:Wybieram się jednak na USG do polskiej przychodni około 8 tc:tak:to właśnie będzie połowa października:tak:
 
Dziewczyny gratulacje z udanych wizyt. Ja pierwszą wizytę mam na 12 października, będzie to już 7 tc, więc już będzie widać jak bije serduszko. Już nie mogę się doczekać wizyty, ale też bardzo się boję. Pozdrawiam
 
A po co wcześniej?:sorry2:Z Radkiem byłam w 10-tym tygodniu i jeszcze kręcili nosem,że wcześnie:eek:A GP mam tego samego cały czas więc jak mam słuchać jego westchnień to zaczekam do piątku,będzie 6 tydzień,myślę,że wystarczy.Zresztą po to iść,żeby tylko kartę założyć i ciśnienie zmierzyć to nigdy nie jest za późno:sorry2:
 
A po co wcześniej?:sorry2:Z Radkiem byłam w 10-tym tygodniu i jeszcze kręcili nosem,że wcześnie:eek:A GP mam tego samego cały czas więc jak mam słuchać jego westchnień to zaczekam do piątku,będzie 6 tydzień,myślę,że wystarczy.Zresztą po to iść,żeby tylko kartę założyć i ciśnienie zmierzyć to nigdy nie jest za późno:sorry2:
no to niezłego masz tego Gp:sorry2:
ja tam poszłam , i mi kartę już założył , no i żadnego problemu nie byo że za wcześnie, ai z Vi i teraz byłam w ok 5 tc :-)
no i jak tylko poszłam do gina to wysłał już tam do szpitala wszstko i dlatego chyba tak szybko list dostałam.. nie wiem sama czym to idzie;-)
no i wiesz nie mówię że za późno tylko że późno.. za późno to w ie na nic nie jest przecież.. hehe
 
Tylko,wiesz mi się wydaje,że jednak w Dublinie szpitale są przepełnione:sorry2:I szybko to nie pójdzie:no:Z Radkiem po wizycie u GP,szpital mnie zaprosił w swe zacne progi dopiero za 7 tygodni choć GP też sam mnie do nich zapisywał:sorry2:Moja koleżanka,która ma termin 11 dni przede mną też była u GP z tydzień temu i dopiero na połowę listopada ma wizytę w szpitalu (15 tc):baffled:A jedna dziewczyna w sobotę urodziła,położyli ją na ginekologii bo na poporodówce miejsc nie ma:sorry2:i w niedzielę rano już wyszła...Jednym słowem szpital busy,very busy:sorry2:
 
no to faktycznie nie za ciekawie..
ale nie przejmuj się... pojedziesz do pl gina.. no i będziesz spokojna.. a ich .. olać :-p

a co do porodu to ja też w czwartek rodziłam a w piątek już wyszłam ze szpitala:tak:
le aż takiego busy nie było;-)
bo moja kumpela leżała cały tydzień na własne życzenie:tak:bo nie czuła się jeszcze na siłach żeby wyjść wcześniej...
 
reklama
A to to ja wiem,że tu na drugi dzień wypisują,ale ta dziewczyna właśnie trochę nie czuła sie na siłach,ponoć i ją wywalili do domu:baffled:
A na święta lecę do Polski na miesiąc to na pewno nie omieszkam mojego gina odwiedzić,tego który z Radkiem mi ciążę prowadził:tak:
Ps.Jak zrobić na stałe zmianę koloru i rodzaju czcionki?:baffled:Czy muszę tak za każdym razem posta upiększać?:sorry2:
 
Do góry