reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
poisy cudownie!!! Bardzo sie ciesze, wszystko jest w porzadku, a ty przez tych gamoni musialas sie na darmo denerwowac. Bardzo sie ciesz, ze jest ok
 
Poisy dzięki za dobre wieści :-)

Ja pierwsze USG mam we wtorek, mam nadzieję, że będzie równie pozytywne. Jeszcze się nie denerwuję ale w dniu wizyty pewnie strach mnie obleci.
 
u mnie znowu masakra :( odebrałam wyniki powtórzonej betki i ładnie urosły także z tym ok ale poszłam od razu na wizytę do ginka w przychodni i mnie strasznie nastraszył :( obejrzał moje wcześniejsze usg zrobił badanie, dokładnie wypytał i podał scenariusze z czego żaden nie brzmi optymistycznie:
1. ciąża ale pęcherzyk jest źle ułożony i za mały więc najprawdopodobniej jest pusty;
2. może to być ciąża pozamaciczna :( pęcherzyk w jajniku odpowiada wielkościowo oraz ułożeniowo tej ciąży i ta wersja jest bardziej prawdopodobna
w związku z tym wystawił mi skierowanie do szpitala i mam się tam jak najszybciej zjawić bo taki stan grozi krwotokiem wewnętrznym. jestem przerażona... Po tym zadzwoniłam do mojego ginka, wszystko opowiedziałam to mnie trochę uspokoił kazał jeszcze raz zrobić betę i w poniedziałek znów się z nim skontaktować oczywiście jakby coś się działo to mam do niego natychmiast dzwonić...
boziu czy to nie moze być wszystko normalnie....
 
Dzięki Dziewczyny!
Julisia co za koszmarne wieści :-( Mam nadzieję, że Twój gin przesadził i że wszystko skończy się dobrze !!
 
kurczę julisia ciągle pod górkę, a dał cień nadziei ? a twój gin co na to?
mój ginek jest bardziej optymistycznie nastawiony powiedział że "będziemy szukać pęcherzyka" ale na wieść że ten drugi ginek stwierdził ciążę pozamaciczną wcale się nie zdziwił i tylko zapytały czy robił kolejne usg ale skoro nie i nie mam jeszcze 100% potwierdzenia to żeby jeszcze nie jechać do szpitala no chyba że coś sie będzie dziać... mojemu ginkowi ufam i nawet jeżeli trafie do szpitala to chcę on mnie operował :( niestety ja mam coraz mniej nadziei do tego poczytałam na nacie o tym i jestem przerażona... podtrzymuje mnie tylko moja kruszynka bo dla niej muszę się uśmiechać...
 
reklama
Julisia niestety przykro mi to powiedzieć, ale dlatego właśnie moja gin odradziła mi wczesnego USG, żeby oszczędzić domysłów, stresu i łez, często niepotrzebnie. Ciąża pozamaciczna najczęściej daje o sobie znać już w 4 tygodniu, teoretycznie powinnaś mieć krwawienia i silne bóle po jednej stronie brzucha.

Bądź dobrej myśli, na tym etapie ciąży pojawia się wiele (zbyt wiele) niejasności a potem okazuje się, że dzidzia jest, ma się dobrze i prawidłowo się rozwija :-) Będzie dobrze :-)
 
Do góry