reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
zanka z ciebie super laska więc sama napewno nie wyglądasz gorzej od nich! :) więc nie ma się co dołować
 
bra kochana, nie tzreba się tak bardzo przejmować tym co mówia lekarze - jak nie czujesz się pewnie to zawsze można się udać do jakiegoś innego po 2 opinie i zobaczyć o co kaman ... ja kurde nie rozumiem tych panik z wagą, kiedyś dzieci się rodziły 2500 - 3000g i to byla norma, a teraz jak ponizej 3500 to stekaja odrazu :p po za tym masz jeszcze czas i teraz dziecie tyta średnio okolo 2500g na tydzien więc taka kruszynka nie będzie zapewniam :)

karolka85 ja tez mam skróconą szyję całkowicie rozwarcie na 4 cm, skurcze a dziecko se siedzi w brzuchu i ma w nosie co mówi lekarz że się wyprowadzić miał juz 2 tygodnie temu :p tobie życze szybkiego rozwiązania !!!

zanka no to dobrego elkarza musisz mieć jak w versaczach chodzi ;) ja nie zapomne jak mój jak sobie nowe usg zakupil tak sie zaaferował że zapomnial fartucha zalozyc, i robil mi usg cały rekaw od gajera sobie ubabral tym żelem :D
 
Bra współczuję lekarza.

A ja też mam łożysko trzeciego stopnia. Jak robił mi usg to powiedział: ładne i dojrzałe łożysko. I nie mówił, że coś jest nie tak. A dopiero w domu wyczytałam na wypisie z usg, że łożysko 3 stopnia. W necie poczytałam, że to jeszcze o niczym nie świadczy bo o dobrostanie dziecko decyduje jeszcze ilość wód oraz przepływy w pępowinie a to po badaniu mam niby ok. I dopiero te trzy czynniki pokazują czy jest ok czy nie czyli wiek łożyska plus wody plus przepływy.

Gratuluję udanych wizyt.
 
U mnie nadal CISZA! nic się nie ruszyło - masakra jakaś nooo a tak myślałam że drugie dziecko to na czas albo i wcześniej się urodzi a tu zonk :-(
no nic musimy czekać nic innego nie pozostaje a to czekanie właśnie jest najgorsze ...
Jak nie urodzę do niedzieli to w poniedziałek mam się stawić do szpitala.
 
NO właśnie Futrzaczku co to za praktyki z tymi 5 dniami, jak sie nie urodzi to szpital ?!?! Ja się dziś dowiedziałam co i jak u mnie w szpitalu - tam gdzie chce rodzić wygląda - przychodzi się do szpitała obserwuja 2 dni i robią KTG 4x dziennie, jak się nic nie dzieje, zakładają cewnik z balonikiem zaraz nad ujscie szyjki robia wlew z soli i z tym sie chodzi 24 h - to ma zgładzać szyje robić rozwarcie itd i dopiero po takich zabiegach wspomagają sie oksytocynami itd.

Ja dziś po szkole rodzenia i po parciu, znowu mi sie pojawiają jakieś pierdołowate skurcze, nawet nie mam nadzieji że się rozkręcą, jutro do lekarza prowadzącego na masaż szyji, w piątek do lekarza ze szpitala, uzgadniać termin przyjęcia na mam nadzieje poniedziałek, ach ten mój uparciuszek :)
 
reklama
kamcia ale bylas bardzo blisko a dzis za to mozesz tulic swoja malutka ciesz sie tym i lekkim porodem bo to n a j w a z n i e j s z e!:tak: widzisz jak niecierpliwie dziewczyny czekaja? czekamyyy;-)





u mojej malej na dzisiejszym ktg tez tetno skakalo nawet 170, ale przy ruchach, ktorych bylo duzo i polozna powiedz.ze to normalne.
ale mnie zas do gina po wyslala bo skurcze byly moje nawet 100. a ost.2dni nie pospalam bo mialam skurcze juz takie mysle "te" konkretne..i brzych bolal i spiety na maksa.. lek. zbadal mnie i szyjka dalej nic - trzyma! hmmm... troche w sumie mnie to uspokoilo bo poki jestem sama wole zeby nie puszczala... szybkie usg tez zrobil - malutka glowa dalej w gorze, co i wiadomo bez usg - widac i czuc wyraznie..
i ani zlotowki nie wzial dzis ode mnie :)
wypisal tez skierowanie do szpitala /w razie czego..
dziewczyny z cc czy szyjka tez u was tak trzyma/trzymała i nie mialyscie rozwarcia zadnego, ani mm ;/ przed cc ? czy to wynika z polozenia moze dzidzi..?
 
Do góry